Jump to content

Atentie la CosminAK47


SpriteTv
 Share

Recommended Posts

Fac acest post pentru a avea grija la acest tepar pe nume CosminAK47, am vorbit cu el despre un gamemode si un panel pe care el le tine, l-am intrebat ce pret au ambele iar el mi-a spus 10E, eu i-am zis ca este ok iar daca totul merge bine ii mai dau inca 10E, i-am zis ca il anunt cand am cumparat ambele psf, dupa ce am cumpar psf i-am dat mesaj si i-am spus ca am luat psf cand putem sa vorbim sa facem afacerea, mi-a dat skype-ul lui si am vorbit acolo, eu i-am dat primul psf si a zis ca totul e ok si imi da acum gm-ul, mi-a dat un gamemode dar nu cel pe care trebuia sa mi-l dea, un gamemode la care imi dadea erori, i-am dat mesaj si i-am explicat el a zis ca in 10 minute ma ajuta, dupa cele 10 minute, a zis ca a plecat de acasa si ma ajuta maine, pana la urma l-am facut eu singur sa mearga, cand am intrat pe el surpriza, nu era gamemode-ul de care noi vorbisem, i-am lasat mesaj si i-am explicat ca e un alt gamemode, el a zis ca probabil a incurcat arhivele si momentan nu e acasa, dar cand vine imi lasa gamdemode-ul pe skype, am asteptat o saptamana si el tot nu mi-a dat gamemode-ul i-am lasat mesaje dar el nu imi mai raspunde, fac acest post doar pentru a avea grija si alti la acesta.

DOVEZI:https://imgur.com/a/jc1KBVe

Postez pentru @Twist

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...