Jump to content

Spechless's Gamemode - OldPlay Romania Gamemode (v0.1.0)


Spiciu
 Share

Recommended Posts

Vă salut cu respect, dragi membri ai comunității Leaks România!

A venit și ziua în care am finalizat să zic așa, gamemode-ul la care am lucrat puțin câte puțin, timp de ceva vreme. Recunosc, o perioadă mă lăsasem deoarece aveam alte preocupări mai importante în Real-Life, însă într-o zi am luat decizia să termin ceea ce am început, deoarece, după părerea mea, a ieșit un mod de joc cât de cât frumos.

Ce mai cunosc și eu scripting, plus ajutor în unele situații, plus inspirații au rezultat la versiunea stabilă a gamemode-ului OldPlay România.

Gamemode-ul este început de la o versiune aflată pe net a gamemode-ului LCS (LimitCs). Da, știu, poate că nu am niciun drept să schimb numele unui gamemode, acesta fiind un edit destul de mare de-al meu, însă am lucrat foarte mult, am pus suflet și am încercat să schimb și să aduc lucruri noi acestui mod de joc frumos.

De ce "OldPlay"? Având în vedere că este un proiect la care lucrez de mult, l-am categorisit ca fiind un proiect mai vechi pe care am tot jucat :).

Să nu o mai lungesc prea mult și să purcedem la prezentarea sistemelor ce se găsesc pe acest mod de joc.

O listă cu update-uri o aveti aici: https://pastebin.com/wbKCHNYv

Prezentări ale unor sisteme se găsesc și pe canalul meu -> https://www.youtube.com/channel/UCrAnxy4HXqvIDZUAtrD46Wg?view_as=subscriber

Prezentare mai veche a gamemode-ului: Video

Aveti aici o lista cu cam toate sistemele incluse, care nu au existat pe gamemode-ul de inceput: https://pastebin.com/Lm6yBLwr

Summer Quest - Video

Rob - Video

Gift Hunt a.k.a "Piatra Metin" - Video

Rainbow Car Color - Video

Register - Video

Elodia Hiding - Video

Car Tag (Vipname) - Video

Garaje (baza este in video, însă este schimbat interiorul, vedeți în poze) - Video     Foto

Blackjack: Foto

Minesweeper: Foto

Poker: Foto

Apartamente: Foto

Pet: Foto

Accesorii: Foto

Skin-uri personale: Foto

Crates: Foto

Duel: Foto

Referrals: Foto

Reaction Test: Foto

Event OX: Foto

Newbie System: Video   Foto

Dacă m-am repetat, scuzele mele, e târziu :)).

Dacă am omis ceva, aveti lista cu update-uri, editez ulterior dacă e nevoie.

Vreau păreri și sfaturi, despre ce să fac. Să-l pun pe net sau ce să fac cu el, sincer nu știu, sunt foarte indecis.

Vă mulțumesc pentru atenție, v-am pupat ????

Edited by Spiciu
Link to comment
Share on other sites

In 2019 nu prea se mai cumpara gm-uri (asta daca ceri mai mult de 5-10€ pe el =)) iar după tot va ajunge pe net)

Sa-ti deschizi un sv in ziua de azi e cam greuț...

Deci, ori il tii in pc sa putrezeasca acolo =))) ori il postezi.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 13 ore, Helios a spus:

Sincer timp pierdut degeaba.

Dacă tu consideri.

Acum 12 ore, joyyy a spus:

Eu zic sa nu-l pui pe internet, mai bine il vinzi sau il ti pentru tine. 

 

Acum 30 minute, Octavian a spus:

Daca il pui pe net ti-ai batut joc de munca ta mai bine il ti pentru tine sau il vinzi e mai ok asa.Decat sa pui munca pe internet si sa il ia toti si dupa sa mai aud GAMEMODE DE LA 0 ca deja m-am urat.

 

Acum 19 minute, MihaiADV a spus:

In 2019 nu prea se mai cumpara gm-uri (asta daca ceri mai mult de 5-10€ pe el =)) iar după tot va ajunge pe net)

Sa-ti deschizi un sv in ziua de azi e cam greuț...

Deci, ori il tii in pc sa putrezeasca acolo =))) ori il postezi.

Aveti și voi dreptatea voastră, mă gândesc..

Link to comment
Share on other sites

M3n, eu cred ca mai mult ai facut topic-ul asta ptr atentie si sa amagesti lumea de ex: "Sa il pun pe net" si cand a zis baiatul @BigZell sa il pui i-ai raspuns  "Sau poate nu", mai bine nu mai spuneai chestia asta, dar sa fim sinceri, nu cred ca esti atat de prost sa pui frumusetea asta de gamemode pe net... 

Bafta in continuare si nu mai spune ca vrei sa il pui pe net daca nu esti sigur. ????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...