Jump to content

t/c


AccountDeleted
 Share

Recommended Posts

La 10.01.2019 la 11:07, Reborn a spus:

ba cacatule, ce ai facut in gmu asta tu ma? m-am uitat prin gm am si ras posta astia pe grup cu codurile din gm la tine mureau de ras de tine, ce ai facut ma? 13 ani a tai s-a pierdut fututi rasa ma-tii

Aolo coaie =))) esti penibil smre =)) deci tu repostezi gm-ul fara aprobarea celor ce au lucrat la el.. nu recomanzi gm-ul insa il repostezi....ii bagi creditele lui stefan si ii zici ca nu a facut o pl la gm.. apai dc le-ai mai pus.. esti penibil copile, lasa-te drq de scripting si de samp ca nu-i de tine... si sa nu te prind iar ca incepi sa injuri ca un disperat in spatele tastaturii ca pe discord esti o capra blanda deci asa ca inceteaza cu aerele astea de copil de 13 ani ca iti iei doar hate...PENIBIL!

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 19 minute, Dani3l. a spus:

Aolo coaie =))) esti penibil smre =)) deci tu repostezi gm-ul fara aprobarea celor ce au lucrat la el.. nu recomanzi gm-ul insa il repostezi....ii bagi creditele lui stefan si ii zici ca nu a facut o pl la gm.. apai dc le-ai mai pus.. esti penibil copile, lasa-te drq de scripting si de samp ca nu-i de tine... si sa nu te prind iar ca incepi sa injuri ca un disperat in spatele tastaturii ca pe discord esti o capra blanda deci asa ca inceteaza cu aerele astea de copil de 13 ani ca iti iei doar hate...PENIBIL!

esti distrus 

Edited by Test
h
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...