Jump to content

t/c


AccountDeleted
 Share

Recommended Posts

Acum 16 minute, Reborn a spus:

Doarece asa vreau eu si in primul rand ca sa recomanzi cv domnu shad0w junior te rog sa te informezi mai bn si sa te vad pe tn ca faci jumate din ce qm facut eu la acel gm si dupa vorbim. SI IN PEIMUL RAND CA SA REPOST3ZI GM.UL TRB SA.MI CERI MIE APROBAREA DAR AM UITAT CA TU NU STI CE E AIA NORMAL CSF LA 13 ANI AI TAI CE SA-TI CER EU TIE.

Edited by StefanAdv
Link to comment
Share on other sites

Acum 20 minute, StefanAdv a spus:

Doarece asa vreau eu si in primul rand ca sa recomanzi cv domnu shad0w junior te rog sa te informezi mai bn si sa te vad pe tn ca faci jumate din ce qm facut eu la acel gm si dupa vorbim. SI IN PEIMUL RAND CA SA REPOST3ZI GM.UL TRB SA.MI CERI MIE APROBAREA DAR AM UITAT CA TU NU STI CE E AIA NORMAL CSF LA 13 ANI AI TAI CE SA-TI CER EU TIE.

ba cacatule, ce ai facut in gmu asta tu ma? m-am uitat prin gm am si ras posta astia pe grup cu codurile din gm la tine mureau de ras de tine, ce ai facut ma? 13 ani a tai s-a pierdut fututi rasa ma-tii

Link to comment
Share on other sites

Acum 36 minute, Reborn a spus:

ba cacatule, ce ai facut in gmu asta tu ma? m-am uitat prin gm am si ras posta astia pe grup cu codurile din gm la tine mureau de ras de tine, ce ai facut ma? 13 ani a tai s-a pierdut fututi rasa ma-tii

Iesi ba pula de gradina ca 2 ani ai la cum vb nu sti sa deschizi pwn si vb cu mn ma?

Link to comment
Share on other sites

bn ba, postati inca un kkt.

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...