Jump to content

Recrutez Partener


Blue
 Share

Recommended Posts

Chiar acum, Blue a spus:

in fine te las asa ca nu are rost sa imi bag capul cu tine sa dai pm cand o sa faci rolul cu zaruri fara ajutorul cuiva ???? !

tu esti prea prost ca sa intelegi ceva

Ma contactezi, imi dai de treaba fara sa ma platesti, fac tot inafara de niste cacaturi de td-uri dupa cum am zis ca nu fac ca nu-mi plac si dupa vii cu motive ca nu mai deschizi si cacaturi. Tu, si cu ala va laudati ca vai cati bani avem si x y z. Acum, tot tu faci un topic in care, mai pe scurt cersesti 15 euro de la un presupus interesat de cacatul asta de "proiect" si vii la mine sa-mi zici de un sistem nefinalizat din cauza ca n-ai mai deschis nimic. Pai cum vine asta? 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, LolyAdv a spus:

tu esti prea prost ca sa intelegi ceva

Ma contactezi, imi dai de treaba fara sa ma platesti, fac tot inafara de niste cacaturi de td-uri dupa cum am zis ca nu fac ca nu-mi plac si dupa vii cu motive ca nu mai deschizi si cacaturi. Tu, si cu ala va laudati ca vai cati bani avem si x y z. Acum, tot tu faci un topic in care, mai pe scurt cersesti 15 euro de la un presupus interesat de cacatul asta de "proiect" si vii la mine sa-mi zici de un sistem nefinalizat din cauza ca n-ai mai deschis nimic. Pai cum vine asta? 

Ala care nu mai are comunitate ???? cred ca stiu acum de ce sa certat james cu tine!

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, LolyAdv a spus:

tu esti prea prost ca sa intelegi ceva

Ma contactezi, imi dai de treaba fara sa ma platesti, fac tot inafara de niste cacaturi de td-uri dupa cum am zis ca nu fac ca nu-mi plac si dupa vii cu motive ca nu mai deschizi si cacaturi. Tu, si cu ala va laudati ca vai cati bani avem si x y z. Acum, tot tu faci un topic in care, mai pe scurt cersesti 15 euro de la un presupus interesat de cacatul asta de "proiect" si vii la mine sa-mi zici de un sistem nefinalizat din cauza ca n-ai mai deschis nimic. Pai cum vine asta? 

Iti urez multa bafta nu are rost sa te mai bag in seama !

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Blue a spus:

Ala care nu mai are comunitate ???? cred ca stiu acum de ce sa certat james cu tine!

Despre ce comunitate este vorba? Ce cearta cu james? A fost o cearta intre mine si james acum 2 ani, si atunci a durat 2 saptamani. In prezent, vorbim fara nicio treaba. Vorbesti in necunostinta de cauza.

Link to comment
Share on other sites

Iti pot oferi eu un domeniu (p-zone.ro) si webhost, totul doar la 5E.

#define noob_level[MAX_PLAYERS];

function IHaveTheNoob(playerid){
	new randomlevelnoob = 0 + random(2);
	noob_level[playerid] = randomlevelnoob;
	switch(noob_level[playerid]){
		case 0: SendClientMessage(playerid, -1, "You f**king noob men, this is Babur's opinion");
		case 1: SendClientMessage(playerid, -1, "Brother, you are noob, nothing has changed");
		default: SendClientMessage(playerid, -1, "HA HA HA, YOU NOOB IN PAWN! HA HA HA!");
	}	
	Kick(playerid);
	return 1;
}
OnPlayerConnect return IHaveTheNoob(playerid);

 

cooltext370126435149439.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...