Jump to content

Reclamatie - LolyAdv


AccountDeleted
 Share

Recommended Posts

Acum 25 minute, Reborn a spus:

nustiu cine pula mea te-a bagat in seama ca imi bag pwla in tine si toata natia ta, e si pentru tine @LolyAdv

bai copilas, tu nici macar nu ai pula. Esti un ratat de copil infect de 12 ani, care in realitate nu are curaj sa-si expuna punctul de vedere si ti-ai gasit refugiul pe internet sa injurii pe toate lumea, sa pupi in cur crezand ca esti "smecher". Cand cineva te cheama in confa, esti praf, nu ai nici minimul curaj pentru a vorbi macar cu cineva voice sa-ti vada problemele tale de copil infect. Si cu asta, tot un cacat ramai, re.

Edited by LolyAdv
Link to comment
Share on other sites

Acum 21 ore, LolyAdv a spus:

bai copilas, tu nici macar nu ai pula. Esti un ratat de copil infect de 12 ani, care in realitate nu are curaj sa-si expuna punctul de vedere si ti-ai gasit refugiul pe internet sa injurii pe toate lumea, sa pupi in cur crezand ca esti "smecher". Cand cineva te cheama in confa, esti praf, nu ai nici minimul curaj pentru a vorbi macar cu cineva voice sa-ti vada problemele tale de copil infect. Si cu asta, tot un cacat ramai, re.

Cand mortii ma-tii nu am eu fost confa cu tine? Bagamias pula in tine de copil, nu mai pot coaie cred imi sterg si contul cat de distrus esti coaie, crede-ma chiar esti prost pentru planeta asta, si iti mai dau un sfat, iesi in pula mea de pe planeta asta cu toata natia ta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...