Jump to content

[DELETED]Userpanel Able Pro - DELETED


sepherion1
 Share

Recommended Posts

Acum 2 minute, sepherion1 a spus:

Eu nu am avut nicio treaba cu niciunul dintre baietii acestia pe care ii mentionezi tu, eu am fost scripter. nu m-am ocupat de panel, intram pe el rar (2 ori) si de fiecare data cand am intrat am dat de 2 probleme mari, sa nu zic ca dupa ai zis sa pui panelu vechi pentru ca nu stii sa repari problema ????

Nu am zis asta :)), ce probleme mari erau, chiar sunt tare curios . Mi se pare mie sau ești puțin invidios că am pus panelul meu, in locul celui făcut de tine?

Edited by OLTEANuadv
Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, OLTEANuadv a spus:

Nu am zis asta :)), ce probleme mari erau, chiar sunt tare curios . Mi se pare mie sau ești puțin invidios că am pus panelul meu, in locul celui făcut de tine?

In niciun caz, chiar ma bucur ca au fost inlocuite panelurile, astfel pot imbunatatii ce a mers prost atunci.

banii trag la mine.

Link to comment
Share on other sites

Ba frate, ce naiba a ajuns ma tara asta ? Avanseaza timpul si noi ne prostim din ce in ce mai tare fratilor, tin minte ca daca cautai un gamemode bun sau un panel chiar ok prin 2014-2015 aveai de cautat fratie, acum se dau moca panel-uri chiar foarte bune, ce naiba...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...