Jump to content

[DELETED]Userpanel Able Pro - DELETED


sepherion1
 Share

Recommended Posts

  • Retired
  • 1. In primul rand creditele ii revin lui OlteanuADV chiar daca dupa parerea mea este o M I Z E R I E de panel, lucrat doar pentru bani.
  • 2. Panelul are f. multe bug-uri, cel mai important fiind faptul ca prin mai multe conexiuni constante, panelul o ia razna si va treziti logati pe alte conturi, desigur, cu toate accesele

Ai platit pentru asa ceva ???? ?  

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
  • 1. In primul rand creditele ii revin lui OlteanuADV chiar daca dupa parerea mea este o M I Z E R I E de panel, lucrat doar pentru bani.
  • 2. Panelul are f. multe bug-uri, cel mai important fiind faptul ca prin mai multe conexiuni constante, panelul o ia razna si va treziti logati pe alte conturi, desigur, cu toate accesele

Ai platit pentru asa ceva ???? ?  

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Dennis12 a spus:
  • 1. In primul rand creditele ii revin lui OlteanuADV chiar daca dupa parerea mea este o M I Z E R I E de panel, lucrat doar pentru bani.
  • 2. Panelul are f. multe bug-uri, cel mai important fiind faptul ca prin mai multe conexiuni constante, panelul o ia razna si va treziti logati pe alte conturi, desigur, cu toate accesele

Ai platit pentru asa ceva ???? ?  

NU

banii trag la mine.

Link to comment
Share on other sites

Hai sa furam munca altora și să o punem pe net. Tu ești băiatul care comenta că am luat banii și nu am făcut nimic după, nu? Sau ești băiatul care înjură de morți și răniți că nu merge nu știu ce funcție din cauza webhostului calitativ ce făcea o conexiune exemplară cu baza?

Hai sa vedem ce faci și tu, și apoi să comentezi cu privire la creațiile unora.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, OLTEANuadv a spus:

Hai sa furam munca altora și să o punem pe net. Tu ești băiatul care comenta că am luat banii și nu am făcut nimic după, nu? Sau ești băiatul care înjură de morți și răniți că nu merge nu știu ce funcție din cauza webhostului calitativ ce făcea o conexiune exemplară cu baza?

Hai sa vedem ce faci și tu, și apoi să comentezi cu privire la creațiile unora.

Eu nu am avut nicio treaba cu niciunul dintre baietii acestia pe care ii mentionezi tu, eu am fost scripter. nu m-am ocupat de panel, intram pe el rar (2 ori) si de fiecare data cand am intrat am dat de 2 probleme mari, sa nu zic ca dupa ai zis sa pui panelu vechi pentru ca nu stii sa repari problema ????

banii trag la mine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...