Jump to content

93.114.82.172:7777 - rpg.insert.ro


LVCAS
 Share

Recommended Posts

Salut, vreau sa va prezint server-ul meu de SA:MP, 93.114.82.172:7777, numele server-ului este rpg.insert.ro, mai avem si un owner pe nume @RootAlex.

Avem 50 de slot-uri deoarece nu se merita la mai mult tinand cont faptul ca avem de abia 10 playeri. (si pe aia daca ii avem)

Ce ne diferentiaza putin de alti playeri este faptul ca avem sistemul de experienta + map progress-ul ca pe jade nephrite (thx @Dennis12)

Am adaugat recent job-ul de "Newsman". exact ca pe nephrite

In curand voi achizitiona un panel, deoarece panel-urile de pe net nu mi se par safe, asa ca asteptam pana cumpar un panel decent.

Pentru cei cu multi bani avem sistemele de apartamente, sunt nefolositoare intr-un fel dar mna, merg.

Experienta o puteti dobandii facand anumite job-uri, dand rob-uri, facand quest-uri si cand vine un payday.

Avem si roll-ul pe muntele chilliad, un mapping micut si dragut. Un quest activ pe server, sa gasesti 50 de cadouri in LS/LV (object id: 19054) Premiu: 100 experienta si un monster truck temporar.

Va multumesc frumos pentru atentia acordata, sper sa ne intelegem si sa ne vedem pe server sa puteti testa sistemele. 

Aici este un episod de pe youtube: 

 

Edited by joyyy
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...