Jump to content

Joom -> real sau fake?


Wildo
 Share

Recommended Posts

 

  • Username: Wildo
  • Ce problema ai?:  Nu o pot numii problema.
  • Alte precizări: Probabil majoritatea cunoasteti aplicatia Joom respectiv site-ul lor de vanzari, sunt curios daca ati comandat careva pana acum, si daca sunteti multumiti de serviciile pe care vi le ofera, as dorii sa fac o comanda de aproximativ 300 de ron si vreau sa stiu daca cumva o sa ma achite cu taxa vamala sau alte taxe suplimentare.  Nu prea am gasit ceva concret pe google in legatura cu aplicatia. Din cate am vazut este top1 aplicatii populare de marketing
Link to comment
Share on other sites

Am comandat. Dupa cum tin minte nu se cere nici o taxa. Transportul e gratuit dar iti pot spune de acum ca calitatea produselor este slaba. Mi-am cumparat o geanta, a doua zi cand am plecat la sport ce sa vezi... sa rupt geanta si a fost nevoie sa-mi duc lucrurile in mana ???? Mi-am comandat si un portofel si cand a ajuns.. mi-am bagat mainile in fund.. stii dc? din cauza MATERIALULUI. Mhh csz. poti incerca, poate ca gasesti cv bun pe acolo...

Link to comment
Share on other sites

Cumpar de pe Joom, de aproximativ 6 luni, si sunt foarte multumim de pret-urile lor, si chestiile de pe acolo

P.S: Recomand ???? 

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

  • essex locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...