Jump to content

Peste 100 de euro! Tutoriale de orice fel! - forum.daddyhost.ro


chinezu
 Share

Recommended Posts

Apropo, daca tot spui ca dai bani si in stanga si in dreapta cu sutele poate ar fi cazul sa platesti pe cineva sa iti faca cel putin homepage-ul la site ca arata ca dracu toate informatiile una peste alta.

Intrebare este fostul extremhost.ro ? sau 

Site-urile personale  GamingZone.Ro

J7uyzN5.png.f7e6a6a79c788b5c8048bbb3d74499c9.png

CumSaFac.Ro de vanzare

FFS.RO de vanzare

Link to comment
Share on other sites

Acum 15 minute, OldMan a spus:

Apropo, daca tot spui ca dai bani si in stanga si in dreapta cu sutele poate ar fi cazul sa platesti pe cineva sa iti faca cel putin homepage-ul la site ca arata ca dracu toate informatiile una peste alta.

Intrebare este fostul extremhost.ro ? sau 


Iti voi trimite toate informatiile necesare in privat, mai tarziu. XtremeHost a fost renegat de mult. In afara de redirect, nu mai este nimic la fel :))

Ce browser utilizezi? Cel mai probabil e din cauza boostrap-ului. Pe IE nu functioneaza corect. Am mai primit sesizari, si se va remedia. Si nu, nu am spus ca dau bani si in dreapta si in stanga. Am spus ca mintile geniale, merita sa fie platite. Si din putinul care ne-a mai ramas de investit in centrul de date, am ales sa o facem intr-un forum, care va deveni monopol, zic eu. Tu cum ai crede? Profitabil sau nu?

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, chinezu a spus:


Iti voi trimite toate informatiile necesare in privat, mai tarziu. XtremeHost a fost renegat de mult. In afara de redirect, nu mai este nimic la fel :))

Ce browser utilizezi? Cel mai probabil e din cauza boostrap-ului. Pe IE nu functioneaza corect. Am mai primit sesizari, si se va remedia. Si nu, nu am spus ca dau bani si in dreapta si in stanga. Am spus ca mintile geniale, merita sa fie platite. Si din putinul care ne-a mai ramas de investit in centrul de date, am ales sa o facem intr-un forum, care va deveni monopol, zic eu. Tu cum ai crede? Profitabil sau nu?

Ai dreptate folosesc edge, pe chrome e alta situatia, mult mai buna. ???? 

Astept informatiile, mersi pentru replay.

Site-urile personale  GamingZone.Ro

J7uyzN5.png.f7e6a6a79c788b5c8048bbb3d74499c9.png

CumSaFac.Ro de vanzare

FFS.RO de vanzare

Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt interesat pentru partea de Pawn (SAMP), cred ca m-as descurca foarte bine avand in vedere vechimea mea in acest domeniu, lasa-mi un PM cu mai multe informatii, eventual o metoda de contact pentru a vorbi mai multe.

Edited by Lunoxx

Servicii scripting calitative:

https://leaks.ro/topic/524-l-ofer-servicii-scripting-de-calitate/

Contact:

Discord: Lunoxx#1155
Email: a.mese99@gmail.com
Skype: alin.m99
Facebookfacebook.com/pawnscripts
    

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...