Jump to content

Servicii - Scripting


AntiF1x
 Share

Recommended Posts

Chiar acum, Reborn a spus:

mai bine impusca-te de cat sa zici asta =)))))eu cand am inceput un sistem intodeauna l-am terminat.

Da faci race arena de pe net, cand rezolvi un bug apar 5 in loc :)), asta e la tine terminat ;D

Untitled-1.png.ab6c96ba35483f4c61f583c621dab857.png

Smecherii se dau la mine sa le fac prezenta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Acum 4 minute, Reborn a spus:

mai bine impusca-te de cat sa zici asta =)))))eu cand am inceput un sistem intodeauna l-am terminat.

Taci in nafura ma-tii ca te faci mai de cacat. Ce pula-n ma-ta ai cu el, de unde in critosu ma-tii stii ca nu are conostinte? Ai vazut vreun cod handicapatule?

Dupa ce ca toti te fut in gura, mai ai tupeul si sa comentezi. Taci in nafura ma-tii si vezi-ti de treaba ca vad ca te iei de oricine, mare "zeu" ce esti in nafura ma-tii. @Leonard poti sa ma banezi bag pula-n hristosu mamii lui de copil borat si obosit.

Edited by LolyAdv
Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Reborn a spus:

ba coaie nu zic ca sistemul ala nu e de pe net, dar o te scoata floow de la scripter, ca ai un gm de tot cacatu, si lui ii place gen t4p/bugged nu gen b-zone

Totusi eu nu ma duc la unu care vrea sa faca un sv cu 5 euro in portofel si sa-l deschida peste 3 zile si plus ca eu sa ii cumpar host si toate chestiile, :D.
Daca vrea scripter lasa sa plateasca.

Si tu nu ai ce critica pe cineva care nici nu stii cine este, nu zic de mine, zic de toata lumea care este mai presus decat tine cu mult, asa ca nu te lu-a de altii cand stii ca nu esti la nivelul lui.

 

Untitled-1.png.ab6c96ba35483f4c61f583c621dab857.png

Smecherii se dau la mine sa le fac prezenta.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, AntiF1x a spus:

Totusi eu nu ma duc la unu care vrea sa faca un sv cu 5 euro in portofel si sa-l deschida peste 3 zile si plus ca eu sa ii cumpar host si toate chestiile, :D.
Daca vrea scripter lasa sa plateasca.

Si tu nu ai ce critica pe cineva care nici nu stii cine este, nu zic de mine, zic de toata lumea care este mai presus decat tine cu mult, asa ca nu te lu-a de altii cand stii ca nu esti la nivelul lui.

 

ba eu nu mai dau mare la astia mai mari ca mine gen @Matt

 @Leonard, etc, dar din ce am auzit in grupul asta multi sunt peste tine ma enumar si eu pe acolo, eu zic sa dai T/C, si pune mana pe carte.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Reborn a spus:

ba eu nu mai dau mare la astia mai mari ca mine gen @Matt

 @Leonard, etc, dar din ce am auzit in grupul asta multi sunt peste tine ma enumar si eu pe acolo, eu zic sa dai T/C, si pune mana pe carte.

Tu daca erai peste mine nu mancai cacat ca acum :D, toti spun asta nu doar eu si cei care sunt mai presus decat mine gen ca Leonard si Matt asa ca stai in banca ta acolo in spate.

Untitled-1.png.ab6c96ba35483f4c61f583c621dab857.png

Smecherii se dau la mine sa le fac prezenta.

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, LolyAdv a spus:

Taci in nafura ma-tii ca te faci mai de cacat. Ce pula-n ma-ta ai cu el, de unde in critosu ma-tii stii ca nu are conostinte? Ai vazut vreun cod handicapatule?

Dupa ce ca toti te fut in gura, mai ai tupeul si sa comentezi. Taci in nafura ma-tii si vezi-ti de treaba ca vad ca te iei de oricine, mare "zeu" ce esti in nafura ma-tii. @Leonard poti sa ma banezi bag pula-n hristosu mamii lui de copil borat si obosit.

@Leonard nu ii da ban ca are dreptate

Untitled-1.png.ab6c96ba35483f4c61f583c621dab857.png

Smecherii se dau la mine sa le fac prezenta.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, AntiF1x a spus:

Tu daca erai peste mine nu mancai cacat ca acum :D, toti spun asta nu doar eu si cei care sunt mai presus decat mine gen ca Leonard si Matt asa ca stai in banca ta acolo in spate.

acuma ce vrei sa zici ca esti peste mine? coaie pe tine nu plateste nici floow =)))))

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Reborn a spus:

acuma ce vrei sa zici ca esti peste mine? coaie pe tine nu plateste nici floow =)))))

Cu tine nu ai ce vorbi, esti un copil de 9 ani cu care nu ai ce vorbi, daca nu o sa te bag in seama va fi mai bine, deoarece ca pe un copil daca nu il bagi in seama se opreste din plans asa si tu.

Untitled-1.png.ab6c96ba35483f4c61f583c621dab857.png

Smecherii se dau la mine sa le fac prezenta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...