Jump to content

Copilu' penetrare (Sebastian jandarmu)


qRuby.
 Share

Recommended Posts

Doresc sa fac o afirmatie, am vrut sa postez la categoria "Respiri oxigen degeaba" dar am observat ca aceasta categorie nu exista.

Doresc sa fac o propunere staff-ului Leaks, sa se adauge o sectiune "Respiri oxigen degeaba", va multumesc anticipat.

 

Bun, intr-o zi ca oricare alta, jandarmu incepe sa posteze un video pe un sv de discord, si eu cu Matt vrem sa intram pe server.

Am asteptat amandoi vreo 2 minute si dupa i-am spus "bai frate ce e cu asta de stau atat, ai 200 query-uri?"

Avand in vedere ca serveru' lui ii asa de bun incat ii pusca procesoru, acesta vine cu afirmatii grave impotriva sefilor lui.

 

Dupa am inceput sa ne injuram intre noi, pnm, a intervenit si Leonard si Dennis12 si jandarmu nr1 s-a luat de ei.

O poza rara de la locul intamplarii:

H1Os9wt.png?1

"fasole iertata" duma 2k19-2k19

Edited by qRuby.

XNgeArL.png

GKmys99.png?1

Link to comment
Share on other sites

:)))

// baiat-ul este NULL csf.

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...