Jump to content

Prezentare Hackerville


Fresh
 Share

Recommended Posts

???????????????????????? ????????????????????????. ???????? ???????????????? ????????????????????????????????????????, ???????? ????ă???????????? ???????????????????????????????????????????????? ???????????? ???? ???????? ???? ????????ț???????? ???????? ???????????????????????????? ???????????? ????????????â????????????, ????????????????????????????????ă ???????????? ???????????????????????? ???????????????? ???????????? ???????????????? ????ă???????????? ???????????? ????????????????????????????????.

???????????????? ????????????????, ????????????????????????ă î???? ???????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????ă î???? ????????????????????????????????????, ???????????????????? ???????????????????????????? î???? ????????????????ș????????????????, ????????????ș???????? î???? ???????????????? ????-???? ????ă????????????????. ???????????????? ???????????????????????? ????ă ???????? ???????????????????????????????????? ???????? ???????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????????????? ????????????????. Î???????????????? ????????????????, ???????????????????????????? ???????????? ???????????????? ????????????????????????, ????????????????ț???????????????????? ????????????â???? ???????????????? ???????? ????????????????ă ???????? ????????????, ???????????????? ????????????ă ???????????????????? ???????????? ???????? ???????????????????????????? ????????????????????. ????????????????????????????????????ț???????? î???? ???????????????? ???????? ???????????? ????????????, ???????????????? ș???? ????????????????, ???????? ???????????????????????? ???????????????? ???????????????????????? ????????????????????????, ???????????????????????????????? ???????? ???????????????? ????????????????. ????????î???????????????????????????????????? ????????????ț????????????ă ???????????? ???????????????????? ???????????????? ???????? ????????????????????????????????????ă ???????????????????????????? î????????????-???? ????????????????ț???????? ???????? ????????????????????????????????????????????????????ță.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Retired
Acum 4 minute, Razvanizv a spus:

l am vazut doar pt ca mi-a placut ideea de productie romaneasca, e ok serialul, dar fara asteptari.

Cum adica fara asteptari ... ? 

Cred ca are asteptari mari ... mi se pare un serial bine pus la punct, tinand cont ca e facut de Romani si o poveste captivanta ... mereu te tine in suspans, nu e ca in alte derisle de 3/6 ep sunt de introducere, plictisitoare, aici se mentine constanta actiunea si totodata drama .. 

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, Dennis12 a spus:

Cum adica fara asteptari ... ? 

Cred ca are asteptari mari ... mi se pare un serial bine pus la punct, tinand cont ca e facut de Romani si o poveste captivanta ... mereu te tine in suspans, nu e ca in alte derisle de 3/6 ep sunt de introducere, plictisitoare, aici se mentine constanta actiunea si totodata drama .. 

eu cand am auzit de el am avut asteptari, ma asteptam de exemplu la mai multe romanisme, dar per total e un serial bine inchegat, actori buni, pe mine ma enerveaza nemtoaica :))).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...