Sari la conținut
Utilizator existent? Autentifică-te  

Autentificare

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrare
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...
Tabel lideri Intră pe discord Grup pe Facebook
× ECHIPA LEAKS ROMÂNIA VĂ UREAZĂ UN AN NOU FERICIT!
Fr3sH

Prezentare Hackerville

Postări Recomandate

𝗗𝗲𝘀𝗽𝗿𝗲 𝘀𝗲𝗿𝗶𝗮𝗹. 𝗨𝗻 𝗮𝘁𝗮𝗰 𝗰𝗶𝗯𝗲𝗿𝗻𝗲𝘁𝗶𝗰, 𝗮𝗶 𝗰ă𝗿𝘂𝗶 𝗿𝗲𝘀𝗽𝗼𝗻𝘀𝗮𝗯𝗶𝗹𝗶 𝗽𝗮𝗿 𝗮 𝗳𝗶 𝗼 𝗿𝗲ț𝗲𝗮 𝗱𝗲 𝗵𝗮𝗰𝗸𝗲𝗿𝗶 𝗱𝗶𝗻 𝗥𝗼𝗺â𝗻𝗶𝗮, 𝗮𝗳𝗲𝗰𝘁𝗲𝗮𝘇ă 𝘂𝗻𝗮 𝗱𝗶𝗻𝘁𝗿𝗲 𝗰𝗲𝗹𝗲 𝗺𝗮𝗶 𝗺𝗮𝗿𝗶 𝗯ă𝗻𝗰𝗶 𝗱𝗶𝗻 𝗚𝗲𝗿𝗺𝗮𝗻𝗶𝗮.

𝗟𝗶𝘀𝗮 𝗠𝗲𝘁𝘇, 𝗲𝘅𝗽𝗲𝗿𝘁ă î𝗻 𝗰𝗿𝗶𝗺𝗶𝗻𝗮𝗹𝗶𝘁𝗮𝘁𝗲 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝘁𝗶𝗰ă î𝗻 𝗙𝗿𝗮𝗻𝗸𝗳𝘂𝗿𝘁, 𝗽𝗿𝗲𝗶𝗮 𝗮𝗻𝗰𝗵𝗲𝘁𝗮 î𝗻 𝗧𝗶𝗺𝗶ș𝗼𝗮𝗿𝗮, 𝗼𝗿𝗮ș𝘂𝗹 î𝗻 𝗰𝗮𝗿𝗲 𝘀-𝗮 𝗻ă𝘀𝗰𝘂𝘁. 𝗟𝗶𝘀𝗮 𝗮𝗷𝘂𝗻𝗴𝗲 𝘀ă 𝘀𝗲 𝗰𝗼𝗻𝗳𝗿𝘂𝗻𝘁𝗲 𝗰𝘂 𝘀𝗲𝗰𝗿𝗲𝘁𝗲 𝗶𝗻𝗰𝗼𝗺𝗼𝗱𝗲 𝗱𝗶𝗻 𝘁𝗿𝗲𝗰𝘂𝘁𝘂𝗹 𝗳𝗮𝗺𝗶𝗹𝗶𝗲𝗶 𝘀𝗮𝗹𝗲. Î𝗻𝘁𝗿𝗲 𝘁𝗶𝗺𝗽, 𝗮𝗻𝗰𝗵𝗲𝘁𝗮 𝗹𝘂𝗶 𝗔𝗱𝗮𝗺 𝗦𝗮𝗻𝗱𝗼𝗿, 𝗽𝗼𝗹𝗶ț𝗶𝘀𝘁𝘂𝗹 𝗿𝗼𝗺â𝗻 𝗰𝗮𝗿𝗲 𝘀𝗲 𝗼𝗰𝘂𝗽ă 𝗱𝗲 𝗰𝗮𝘇, 𝗲𝘀𝘁𝗲 𝗱𝗮𝘁ă 𝗽𝗲𝘀𝘁𝗲 𝗰𝗮𝗽 𝗱𝗲 𝘀𝗼𝘀𝗶𝗿𝗲𝗮 𝗟𝗶𝘀𝗲𝗶. 𝗜𝗻𝘃𝗲𝘀𝘁𝗶𝗴𝗮ț𝗶𝗮 î𝗶 𝗱𝘂𝗰𝗲 𝗽𝗲 𝗰𝗲𝗶 𝗱𝗼𝗶, 𝗟𝗶𝘀𝗮 ș𝗶 𝗔𝗱𝗮𝗺, 𝗽𝗲 𝘂𝗿𝗺𝗲𝗹𝗲 𝘂𝗻𝘂𝗶 𝗵𝗮𝗰𝗸𝗲𝗿 𝗴𝗲𝗻𝗶𝗮𝗹, 𝗰𝘂𝗻𝗼𝘀𝗰𝘂𝘁 𝗰𝗮 𝗗𝗮𝗿𝗸 𝗠𝗼𝗹𝗲. 𝗡𝗲î𝗻𝗰𝗿𝗲𝗱𝗲𝗿𝗲𝗮 𝗶𝗻𝗶ț𝗶𝗮𝗹ă 𝗱𝗶𝗻 𝗮𝗰𝗲𝘀𝘁 𝘁𝗿𝗶𝗼 𝘀𝗲 𝘁𝗿𝗮𝗻𝘀𝗳𝗼𝗿𝗺ă 𝘁𝗿𝗲𝗽𝘁𝗮𝘁 î𝗻𝘁𝗿-𝗼 𝗿𝗲𝗹𝗮ț𝗶𝗲 𝗱𝗲 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗱𝗲𝗽𝗲𝗻𝗱𝗲𝗻ță.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, Razvanizv a spus:

l am vazut doar pt ca mi-a placut ideea de productie romaneasca, e ok serialul, dar fara asteptari.

Cum adica fara asteptari ... ? 

Cred ca are asteptari mari ... mi se pare un serial bine pus la punct, tinand cont ca e facut de Romani si o poveste captivanta ... mereu te tine in suspans, nu e ca in alte derisle de 3/6 ep sunt de introducere, plictisitoare, aici se mentine constanta actiunea si totodata drama .. 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 minute, Dennis12 a spus:

Cum adica fara asteptari ... ? 

Cred ca are asteptari mari ... mi se pare un serial bine pus la punct, tinand cont ca e facut de Romani si o poveste captivanta ... mereu te tine in suspans, nu e ca in alte derisle de 3/6 ep sunt de introducere, plictisitoare, aici se mentine constanta actiunea si totodata drama .. 

eu cand am auzit de el am avut asteptari, ma asteptam de exemplu la mai multe romanisme, dar per total e un serial bine inchegat, actori buni, pe mine ma enerveaza nemtoaica :))).

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.