Jump to content

iPhone 7+ sau Samsung Galaxy S8


577777
 Share

Recommended Posts

Am sa-mi cumpar un iPhone chiar daca bateria e mai slabuta iarna pentru ca e mai usor sa comunic cu familia, avand in vedere ca toti aproape au iPhone. Si +, nu-mi trebuie mie cine stie ce performanta, le-am testat pe ambele astazi in Altex si nu vad diferente, mai ales ca nu sunt utilizator intes sau ceva. Multumesc pentru pareri. Puteti inchide topicul.

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nu iti recomand samsung, hai sa iti zic de ce, acele telefoane au ecranele curbate si cu o protectie foarte proasta in caz ca scapi telefonul, ceea ce o sa se intample, daca ai spart ecranu, te costa 60% din valoarea telefonului ca sa il repari. In schimb, pe iphone 7 plus, daca il iei nou, o sa te tina bateria, nu se inchide la frig ca pe celelalte versiuni, jocurile merg impecabil si daca il spargi, te costa maxim 5 milioane reparatia, pe cand la samsung te poate costa si 10-12

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
La 25.02.2020 la 23:59, Blaw a spus:

Nu iti recomand samsung, hai sa iti zic de ce, acele telefoane au ecranele curbate si cu o protectie foarte proasta in caz ca scapi telefonul, ceea ce o sa se intample, daca ai spart ecranu, te costa 60% din valoarea telefonului ca sa il repari. In schimb, pe iphone 7 plus, daca il iei nou, o sa te tina bateria, nu se inchide la frig ca pe celelalte versiuni, jocurile merg impecabil si daca il spargi, te costa maxim 5 milioane reparatia, pe cand la samsung te poate costa si 10-12

Sa nu vorbim doar de aspectul fizic si de durabilitatea iPhone-ului, sa vorbim despre specificatii si performante.
iPhone-ul e clar superior, spun asta deoarece am avut Android, iPhone si am fost nevoit sa ma intorc din nou la Android. Am avut un 5s care mergea impecabil, se misca mai smooth decat S7-le pe care l-am avut atunci. Clar, iPhone 7!

Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2020 at 9:33 PM, kandow said:

iphone clar

 

On 2/25/2020 at 11:59 PM, Blaw said:

Nu iti recomand samsung, hai sa iti zic de ce, acele telefoane au ecranele curbate si cu o protectie foarte proasta in caz ca scapi telefonul, ceea ce o sa se intample, daca ai spart ecranu, te costa 60% din valoarea telefonului ca sa il repari. In schimb, pe iphone 7 plus, daca il iei nou, o sa te tina bateria, nu se inchide la frig ca pe celelalte versiuni, jocurile merg impecabil si daca il spargi, te costa maxim 5 milioane reparatia, pe cand la samsung te poate costa si 10-12

 

4 hours ago, cristixxh said:

Sa nu vorbim doar de aspectul fizic si de durabilitatea iPhone-ului, sa vorbim despre specificatii si performante.
iPhone-ul e clar superior, spun asta deoarece am avut Android, iPhone si am fost nevoit sa ma intorc din nou la Android. Am avut un 5s care mergea impecabil, se misca mai smooth decat S7-le pe care l-am avut atunci. Clar, iPhone 7!

Mersi de pareri, dar ati intarziat cam 2 ani. Btw am ales iPhone, tc.

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

  • 577777 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...