Jump to content

Reclamatie - LolyAdv


Wildo
 Share

Recommended Posts

Chiar acum, Wildo a spus:

Tocmai ce spuneam, esti un frustrat si un copil fara margine, cred ca cel care mananca rahat aici esti tu.

Chiar deloc, nu stiu ce-ti spune tie asta. Cred ca de aici, tu esti singurul frustrat care incearca sa-si gaseasca refugiul pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, LolyAdv a spus:

Chiar deloc, nu stiu ce-ti spune tie asta. Cred ca de aici, tu esti singurul frustrat care incearca sa-si gaseasca refugiul pe aici.

Da, am venit special pentru tine de pe insula refugiatilor :)) 
Nu-ti strica un ban pe saptamana asta, macar pana dupa sarbatori sa ti se calmeze hormonii . 

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 minute, Wildo a spus:

Da, am venit special pentru tine de pe insula refugiatilor :)) 
Nu-ti strica un ban pe saptamana asta, macar pana dupa sarbatori sa ti se calmeze hormonii . 

Ma faci sa rad, eu nu traiesc pe internet, cum poate o faci tu.

Hai, bafta.

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, LolyAdv a spus:

Ma faci sa rad, eu nu traiesc pe internet, cum poate o faci tu.

Hai, bafta.

Nu traiesti pe internet dar incerci de cateva luni bune sa vinzi un rahat de gamemode si un panel care din toate punctele de vedere atat pe baza de script cat si gameplay e de tot rasul :)) 
Hai pussy suferinto.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Wildo a spus:

Nu traiesti pe internet dar incerci de cateva luni bune sa vinzi un rahat de gamemode si un panel care din toate punctele de vedere atat pe baza de script cat si gameplay e de tot rasul :)) 
Hai pussy suferinto.

 

Daca vand ceva de ceva timp inseamna ca traiesc pe internet? :)))) Vai de minte bogata ai mane. Nici macar nu ai vazut source code-ul si dai din gura aiurea, mai zici de mine ca vorbesc aiurea. Cat despre gameplay, aparent doar tu esti de aceasta parere.

Link to comment
Share on other sites

  • keNN. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...