Jump to content

Reclamatie - LolyAdv


Wildo
 Share

Recommended Posts

Acum 1 minut, LolyAdv a spus:

hah, si mai zic ceva, bag pula-n ma-ta. El incepe, tot el face reclamatie, goood romanian people

 

@Leonard astept sanctiunea.

ah, vezi ca si tu tot roman esti ???? eu incep cica, e vina mea ca esti un frustrat ? =)))) 

Edit:

Aviz ca-ti bagi tu pula-n mama, bai soricel daca se pune una la tine in brate o lasi gravida 

Edited by Wildo
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Wildo a spus:

ah, vezi ca si tu tot roman esti ???? eu incep cica, e vina mea ca esti un frustrat ? =)))) 

Edit:

Aviz ca-ti bagi tu pula-n mama, bai soricel daca se pune una la tine in brate o lasi gravida 

sunt si exceptii, nu esti printre ele stai calm.

Te-am futut pe tine in gura si nu ti-a placut sau ce?

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, LolyAdv a spus:

sunt si exceptii, nu esti printre ele stai calm.

Te-am futut pe tine in gura si nu ti-a placut sau ce?

 Te las sa continui aici cu frustrarile, nu stau sa fac offtopic sau sa acord importanta unor persoane ca tine, aviz frustratilor, luati aminte si invatati de la el =)) 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Wildo a spus:

 Te las sa continui aici cu frustrarile, nu stau sa fac offtopic sau sa acord importanta unor persoane ca tine, aviz frustratilor, luati aminte si invatati de la el =)) 

Vad ca tu raspunzi aiurea, daca nu vroiai sa faci taceai si cam aia e. Frustrat, de ce? Nu te duce capul sa faci diferente? Vai de tine, esti jalnic.

Link to comment
Share on other sites

Acum 16 minute, LolyAdv a spus:

Vad ca tu raspunzi aiurea, daca nu vroiai sa faci taceai si cam aia e. Frustrat, de ce? Nu te duce capul sa faci diferente? Vai de tine, esti jalnic.

Diferente ca ce? 

Da, stiu sa fac diferenta intre un om normal si un frustrat ca tine, mananci rahatu la greu nu te supara, accepta in sloboz ca esti un frustrat, nu te mai da cine nu esti si te intelege lumea

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Wildo a spus:

Diferente ca ce? 

Da, stiu sa fac diferenta intre un om normal si un frustrat ca tine, mananci rahatu la greu nu te supara, accepta in sloboz ca esti un frustrat, nu te mai da cine nu esti si te intelege lumea

Bai copile, tu esti handicapat? Pe ce lume esti? Cine ma dau? Nu stii nici macar ce inseamna cuvintele pe care le folosesti si mananci cacat aici drac de parazit prost.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, LolyAdv a spus:

Bai copile, tu esti handicapat? Pe ce lume esti? Cine ma dau? Nu stii nici macar ce inseamna cuvintele pe care le folosesti si mananci cacat aici drac de parazit prost.

Tocmai ce spuneam, esti un frustrat si un copil fara margine, cred ca cel care mananca rahat aici esti tu.

Link to comment
Share on other sites

  • keNN. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...