Jump to content

Vand - unul dintre cele mai unice panel-uri


RobyBVG
 Share

Recommended Posts

Nu știu ce să zic, sunt oarecum uimit că nu am auzit de tine și oarecum dezamăgit că ai funcții și chestii interesante dar nu le-ai ordonat și pus cum trebuie in html, adică pe telefon arata total aiurea, un mic sfat ar fi sa mai lucrezi la aspectul acestui panel și să încerci să faci din 250 de pagini 10-15.

Succes la vânzare

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, OLTEANuadv said:

Nu știu ce să zic, sunt oarecum uimit că nu am auzit de tine și oarecum dezamăgit că ai funcții și chestii interesante dar nu le-ai ordonat și pus cum trebuie in html, adică pe telefon arata total aiurea, un mic sfat ar fi sa mai lucrezi la aspectul acestui panel și să încerci să faci din 250 de pagini 10-15.

Succes la vânzare

Mersi, si da, stiu. Pe responsive mai am de lucrat mult, cat despre pagini da, as putea sterge cateva ca sa fie mai usor putin.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
La 09.12.2018 la 11:42, RobyBVG a spus:

Username: RobyBVG
Varsta: 17
Ce vinzi?: unul dintre cele mai bune si unice panel-uri de pe piata.
Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: https://seghedirobert.ro/demo/ (user: admin | password: test)
Pret: depinde de oferta clientului
Detalii de contact: PM sau Discord: Roby#8843
Alte precizari: mai multe detalii in momentul in care ma contactati. Nu dau primul. Doar intermediar sau dai primul.

Un cacat de panel bigzone / bugged (fost) cu alte iconite si putin editat pe acolo, cand incerci sa vinzi ceva gandeste te ca sunt site uri care fac panouri mult mai bune. Fa le mai frumoase, imbunatateste viteza, securitatea, compatibilitatea, si design ul

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...