Jump to content

USERPANEL - RAINBOW - BURNED BOMBASTIC


OLTEANuadv
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, OLTEANuadv said:

Hmm, daca as fi stiut de cine erau facute acele scripturi as fi lasat niste credite, in schimb altii modifica  o tema din aceelasi panel, nici macar nu o fac compatibila si responsive 100% si o posteaza de vanzare.

A, deci ti se pare foarte ok sa cumperi un produs si sa il vinzi mai departe?Tot eu am caracter jegos, nu? =))))))))) DE UNDE ATATA INVIDIE CINE ESTI TU SA NE TRAGEM DE SIRETURI BAI "PUTOI"

 

Romania

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, MihaiADV a spus:

Ba retardatule, daca am avut sv cu acest panel voiai sa scriu ca e facut  de Olteanu cand de fapt comunitatea era a mea ? Raduq cand a luat panelu de la wcode cum a fost? scrie acm pe panel "Developed By Wcode" ????????????? prost esti coaie smr cauta in plm pe google translate ce inseamna "Developed By MihaiADV", pe google nu scrie "Creeat de MihaiADV" ci "Dezvoltat de MihaiADV" una e sa dezvolti una e sa creezi ???? da ce plm sa iti cer tie ca veneai pe discord si vorbeai ca ultimu analfabet asa ca sa pari si tu  de caterinca ????

image.png.fd3444dbd0f313b714fd464832d35356.pngce zici ma? ce scrie aici,copyright MihaiADV la fel si la autor =)) hai ca esti bun ???? ,vorbesc asa cu toata lumea,nu par de caterinca,sunt,dar tu esti prost si numai stii ce sa zici/faci ca sa par eu ala jegos ???? cand defapt tu esti ???? 

                                                 07nhsQq.png     waGyJXS.jpg

mgg8BJB.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 12 minute, Captain a spus:

Se potriveste la orice gm burned? Gen GoldPlay?

nu,doar la baza e burned,trb sa-l faci tu compatibil

                                                 07nhsQq.png     waGyJXS.jpg

mgg8BJB.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 16 ore, OLTEANuadv a spus:

Hmm, daca as fi stiut de cine erau facute acele scripturi as fi lasat niste credite, in schimb altii modifica  o tema din aceelasi panel, nici macar nu o fac compatibila si responsive 100% si o posteaza de vanzare.

A, deci ti se pare foarte ok sa cumperi un produs si sa il vinzi mai departe?Tot eu am caracter jegos, nu? =))))))))) DE UNDE ATATA INVIDIE CINE ESTI TU SA NE TRAGEM DE SIRETURI BAI "PUTOI"

 

Ai greșit persoana, nu e nici o invidie dar tu dacă cumperi un produs de la mine și nu faci nimic cu el nu-l vinzi?

Vezi pe cine faci putoi că nu ne cunoaștem.

Edited by Helios
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...