Jump to content

Nu se mai vinde


Dennis12
 Share

Recommended Posts

La 05.12.2018 la 18:00, Dennis12 a spus:

Singurul lucru de care dai tu dovada in momentul actual este ... prostia si falsitatea 

Unu la mana sa nu uitam cand eram asa zisi "prieteni", ca de acum chiar nu mai suntem, tu imi cereai mie pareri, suport si eu tie, la randul meu, de ce sa mint, schimb de cunostiinte, trecand peste asta, esti un om foarte, foarte jegos :)) 

De ce? 

Esti ca majoritatea oamenilor pe care ii cunosc ... asa zisii serpi :)) 

Doi la mana .. ce crezi ca demonstrezi ? 

Vi cu un cod scris de acum 4 luni cu o mica greseala sa demonstrezi ... tot nu inteleg ce vrei da na :)) 

Si crede-ma .. nici codurile tale de acu' ceva vreme nu erau stralucite, tot la fel, contineau mici greseli pentru ca toti le facem :))) 

De acum am sa incerc sa va ignor pe amn2 .. am spus ce am avut de spus. 

Da, multumesc, singurul lucru de care dai tu dovada e prostia, foarte multa prostie .. 

Sa nu uitam cand erai singur, neajutorat pe pawno .. cand abea aparusesi, nu aveai prieteni, iti luai hate .. dupa cateva saptamani ne-am imprietenit, mare prostie ... 

Usor usor te-ai imprietenit si cu Leonard dupa si ce sa vezi acum, mare smecher ai devenit tu ... ce-i drept asa e, in Romania tot mai mult astia de se pricep sa pupe in fundulet ajung tot mai sus ???? 

Si in plus o sa iti spun ce am spus mai sus, daca tu vi la mine cu un cod scris de mine ce-i drept, de acum 4 luni ca sa dovedesti ... ce sa dovedesti ? Astept asa zisa replica cu " ca esti prost " ..

Bun a fost greseala mea ca am folosit loop-ul ala acolo, asa, si ? :))) Tot nu inteleg ce vrei sa demonstrezi, zici ca am omorat pamantul ca am facut o mica greseala .. de parca tu nu ai facut sau altii :)) .. inca odata dai dovada de foarte multa prostime si falsa modestie :))  mai si pune in semnatura poza asta de parca ar insemna ceva ...  

Multumesc. 

Parerea ta, mie mi se pare un pret ok. 

Multam! 

Cel care pupă în cur esti tu

Cică prieteni și acum îți bat joc de tine

Ai mai stat și 20 de minute să scrii toată aia

Când cineva îți face hate îți bagi pula in mă sa și te doare în PL de ce spune el

Nici tu nu ești perfect nu te mai da așa mare

Inf o să spui că ce mă bag eu și probabil o să începi să scri alt cacat de 20 de minute 

Însă ai și tu dreptate Leonard este un fals care este pupat în cur de toți nableți

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 27 minute, unlock a spus:

Cel care pupă în cur esti tu

Cică prieteni și acum îți bat joc de tine

Ai mai stat și 20 de minute să scrii toată aia

Când cineva îți face hate îți bagi pula in mă sa și te doare în PL de ce spune el

Nici tu nu ești perfect nu te mai da așa mare

Inf o să spui că ce mă bag eu și probabil o să începi să scri alt cacat de 20 de minute 

Însă ai și tu dreptate Leonard este un fals care este pupat în cur de toți nableți

Nu ma dau perfect, nu sunt perfect.

 Am spus si clar, orice om mai greseste, cum a fost si in cazul meu.

Nu m-am dat cu absolut nimic mare prin ce am spus , doar adevarul.

Am batut apropoul de prietenie pentru ca eu eram prieten cu Leonard dinaintea intemeierii acestei comunitati, leaks.ro , inca de pe pawno.ro ( nu stiu daca cunosti comunitatea ), de aproximativ 4 ani adica, dinainte sa avem vreo cunostiinta avansata in PAWN, ne puteam numi incepatori pe atunci, invatam de unde prindeam, adica practic, o simpla relatie de prietenie, nu pe baza cunostiintelor. 

" cel care pupa in cur esti tu " nu vad cu ce am pupat in cur, daca tu crezi ca daca am batut un apropo la faza cu prietenia, pe care am explicat-o mai sus am pupat in cur in vreun fel te inseli amarnic. 

Eu de obicei nu reactionez la HATE, chiar il iau ca pe un HATE constructiv, dar aici a fost vorba de altceva, niste certuri daca le pot numi asa, chiar daca nu sunt, sa zicem mici inconveniente din trecut, de asta am reactionat. 

So .. e opinia ta, o accept, adica sper ca vezi ca nu am reactionat "violent", am comentat frumos explicandu-ti anumite aspecte.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 1 oră, qRuby. a spus:

"lucrez ieftin am spus" cand am vazut pretu' era sa pic.. am spus

Pentru ceea ce contine si modul in care e lucrat + un sistem de dealership merita pretul actual ( 150 de lei ). 

Dar na fiecare cu parerea lui. 

uP

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Dennis12 said:

Pentru ceea ce contine si modul in care e lucrat + un sistem de dealership merita pretul actual ( 150 de lei ). 

Dar na fiecare cu parerea lui. 

uP

 

Parerea mea e ca nimeni nu o sa cumpere deoarece nu se merita sa iti deschizi server de sa-mp in romania pentru ca exista multe servere mari cu un fan base foarte mare datorita youtuberilor mari.

XNgeArL.png

GKmys99.png?1

Link to comment
Share on other sites

La 06.12.2018 la 20:00, Dennis12 a spus:

Nu ma dau perfect, nu sunt perfect.

 Am spus si clar, orice om mai greseste, cum a fost si in cazul meu.

Nu m-am dat cu absolut nimic mare prin ce am spus , doar adevarul.

Am batut apropoul de prietenie pentru ca eu eram prieten cu Leonard dinaintea intemeierii acestei comunitati, leaks.ro , inca de pe pawno.ro ( nu stiu daca cunosti comunitatea ), de aproximativ 4 ani adica, dinainte sa avem vreo cunostiinta avansata in PAWN, ne puteam numi incepatori pe atunci, invatam de unde prindeam, adica practic, o simpla relatie de prietenie, nu pe baza cunostiintelor. 

" cel care pupa in cur esti tu " nu vad cu ce am pupat in cur, daca tu crezi ca daca am batut un apropo la faza cu prietenia, pe care am explicat-o mai sus am pupat in cur in vreun fel te inseli amarnic. 

Eu de obicei nu reactionez la HATE, chiar il iau ca pe un HATE constructiv, dar aici a fost vorba de altceva, niste certuri daca le pot numi asa, chiar daca nu sunt, sa zicem mici inconveniente din trecut, de asta am reactionat. 

So .. e opinia ta, o accept, adica sper ca vezi ca nu am reactionat "violent", am comentat frumos explicandu-ti anumite aspecte.

 

 

Da cunosc cominutatea aveam ceva grav mov Ballas sau ceva gen,  aveam și alte nume

Cam așa e,  inf

Cam toate probleme de pe acest forum sunt create de *administratori*,  nu toți,  unii chiar nu sunt niște falși,  au rușine și respect. 

Însă cel mai mare fals se știe și el

Pawno era mult mai mișto..  Chiar dacă nu era așa avansat pe atunci,  era mai distractiv

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
La 07.12.2018 la 11:30, unlock a spus:

Da cunosc cominutatea aveam ceva grav mov Ballas sau ceva gen,  aveam și alte nume

Cam așa e,  inf

Cam toate probleme de pe acest forum sunt create de *administratori*,  nu toți,  unii chiar nu sunt niște falși,  au rușine și respect. 

Însă cel mai mare fals se știe și el

Pawno era mult mai mișto..  Chiar dacă nu era așa avansat pe atunci,  era mai distractiv

http://pawno.ro/ tot de noi apartine pawno.ro, sorry

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...