Sari la conținut
Utilizator existent? Autentifică-te  

Autentificare

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrare
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...
Tabel lideri Intră pe discord Grup pe Facebook
× NOUL SERVER DE DISCORD: https://discord.gg/R49Rqbn sau click aici
Dennis12

[CHAPTER I] Afirmatia Prostilor - RebornAdevaratu'

Postări Recomandate

Acum 12 minute, RebornAdv a spus:

thx =)) depinde de host am avut din germania de la un baiat, procesor mare, in romania parca is pe dual core si nu chiar iti trage 200 ala, in zeroping mergea am vazut la Ksenon

😐 esti atat de prost ca nu sti sa faci un tabel in DB si o functie de load corecta si tu te astepto sa credem ca ai 200 tick .. si in plus adevaratul tickrate se vede  la un numar de jucatori nu la 1-2 .. 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@RebornAdvDegeaba ai 99999 ticks daca la 50 de players ai 3 ticks sau pica sv =)))

In plus, netul in Germania este foarte prost.

Editat de qRuby.

Partajează acest post

Link spre post
17 minutes ago, qRuby. said:

@RebornAdvDegeaba ai 99999 ticks daca la 50 de players ai 3 ticks sau pica sv =)))

In plus, netul in Germania este foarte prost.

Ma baiete, tu te-ai auzit ce zici ma? cu 3 ticks la 50 de playeri frate? si un bigzone prost optimizat duce 100 playeri cu 120+ ticks, macar daca stii ce e ala scripting, + am auzit niste lucruri foarte rele despre tine cu afaceri care ai dat teapa, si habar n-ai ce e limbajul pawn, asa ca tineti mutra si vedeti de treaba ta.

In plus netul in Germania, e mai bun ca in Romania.

Partajează acest post

Link spre post
13 minutes ago, RebornAdv said:

Ma baiete, tu te-ai auzit ce zici ma? cu 3 ticks la 50 de playeri frate? si un bigzone prost optimizat duce 100 playeri cu 120+ ticks, macar daca stii ce e ala scripting, + am auzit niste lucruri foarte rele despre tine cu afaceri care ai dat teapa, si habar n-ai ce e limbajul pawn, asa ca tineti mutra si vedeti de treaba ta.

In plus netul in Germania, e mai bun ca in Romania.

Esti prost rau, in primu rand bigzone prost optimizat cade la 50 de players (stiu ca l-am folosit), in al doilea rand esti prea prost pentru lumea asta. Si in mortii ma-tii de pripas, Germania are un net ma prost ca in Romania. Esti prea prost pentru lumea asta, sincer.

Editat de qRuby.

Partajează acest post

Link spre post
59 minutes ago, qRuby. said:

Esti prost rau, in primu rand bigzone prost optimizat cade la 50 de players (stiu ca l-am folosit), in al doilea rand esti prea prost pentru lumea asta. Si in mortii ma-tii de pripas, Germania are un net ma prost ca in Romania. Esti prea prost pentru lumea asta, sincer.

Cu care sa incep? De asta te-au dat ma afara din Digital? Ca esti prea prost pe Pamantul asta? A si nu ti-am luat vorba asta de la tine, ca tu esti un copil care te dai in spectacol, te astept Suceava puisor!

Partajează acest post

Link spre post
Just now, RebornAdv said:

Cu care sa incep? De asta te-au dat ma afara din Digital? Ca esti prea prost pe Pamantul asta? A si nu ti-am luat vorba asta de la tine, ca tu esti un copil care te dai in spectacol, te astept Suceava puisor!

bai, smecher in taste, daca vin in Suceava cu brigada dupa mine nu te gasesc acas ca iti da dennis12 ciclu

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.