Sari la conținut
Utilizator existent? Autentifică-te  

Autentificare

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrare
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...
Tabel lideri Intră pe discord Grup pe Facebook
Dennis12

[CHAPTER I] Afirmatia Prostilor - RebornAdevaratu'

Postări Recomandate

Salutare salutare ! 

Inainte sa valorific idiotul din titlu prin creerea acestui thread tin sa mentionez ca, initial am vrut sa creez acest topic in COSUL DE GUNOI. De ce? Explicatia este simpla .. gunoiul in gunoi trebuie sa ramana .. dar, din pacate, am fost oprit de o parola 😞 

Screenshot_1.png.1c412db2b2e067947aeb7b25f4e8c603.png

In primul rand din cate am auzit a reusit sa dea cateva tepe in trecut, el fiind un mare scripter, bineinteles, deci nu il recomand. ( Vorbe aruncate in vand pentru ca nu am o dovada plauzibila, deci cine vrea sa creda crede, cine nu, nu 🙂 )  

https://imgur.com/a/WsEKFom - Aici putem observa cat de prost este si injura fara sa fie injurat primul.

https://imgur.com/a/YqtNa3m  - Aici putem observa ce cunostiinte de fier are adevaratu' nostru daca nu stie ce este "AUTO INCREMENT" sau "PRIMARY KEY" .. 

Astept sa te bucuri ca am facut un topic intreg despre prostia ta .. 

REST IN PIECE MY BITCH! ❤️ 😘 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta nu e ala cu GM-ul de la 0 care facea sistem de case/bizzuri si dealership in 2 ore ? si care avea 300 ticks pe server ? 😂😂😂😂

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 minute, MihaiADV a spus:

Asta nu e ala cu GM-ul de la 0 care facea sistem de case/bizzuri si dealership in 2 ore ? si care avea 300 ticks pe server ? 😂😂😂😂

Ala e, ala e :))) 

Partajează acest post

Link spre post
44 minutes ago, MihaiADV said:

300 ticks nu are nici bugged, si vrei sa am eu? maxim 220 am ajuns la ticks eu, si nu am facut niciodata case/biizuri/dilership in 2 ore, astea is niste scorcituri ce scoti tu pe gura.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 18 minute, RebornAdv a spus:

300 ticks nu are nici bugged, si vrei sa am eu? maxim 220 am ajuns la ticks eu, si nu am facut niciodata case/biizuri/dilership in 2 ore, astea is niste scorcituri ce scoti tu pe gura.

aaa nu ? la gm-ul ala al tau coaie care cica era de la 0 cand de fapt era gm LGM :)))) postai pe leaks din ora in ora drq :)))

Editat de MihaiADV

Partajează acest post

Link spre post
49 minutes ago, MihaiADV said:

aaa nu ? la gm-ul ala al tau coaie care cica era de la 0 cand de fapt era gm LGM :)))) postai pe leaks din ora in ora drq :)))

Tu stii ce inseamna GM de la 0 si ce inseamna gm LGM?

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.