Jump to content

Vital-Host - Gazduire Web , Gazduire SA-MP , Linux VPS !


MIonel
 Share

Recommended Posts

WebSite: https://vital-host.ro

hwEuinY.png

Fiecare pachet de gazduire vine cu resurse garantate, nu se contorizeaza traficul.
Activarea serviciilor este instanta si nu necesita interventia echipei.
» Uptime garantat de 99.9%
» Suport Tehnic Best Effort de tip premium disponibil 24/24 pentru a va ajuta cu problemele intampinate.
» Protectie Antiflood / Antishell

Cauti parteneriat ?
Off #1: Oferim webhost 1GB pentru banner in header

Cod Promotional 20%
Foloseste codul:Web2018

fcjJta1.png

 

odhnXnd.png

 

f9ZGrLU.png


Metode de plata acceptate:
Plata prin SMS( in curand )
Plata prin PayPal
Plata prin Skrill
Plata prin PaysafeCard (PIN)


Program de lucru
Luni-Vineri: 9:00 - 24:00
Sâmbătă-Duminică: 10:00 - 24:00


Pentru mai multe pachete, oferte si servicii: https://vital-host.ro

Edited by Helios
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Putina imaginatie. Foarte putina. Le zic eu de unde ai copiat textele? Sau ne oferi totusi creditele? ???????? :))

Cat despre, CSS si design, mai ai muuuult de lucru. Eu as incepe cu ceva original totusi. Nu degeaba ai pus in sigla "UNIC" - presupunand ca nu ai furat textele :)))

 

Te pupam ????

Link to comment
Share on other sites

La 25.12.2018 la 21:53, chinezu a spus:

Putina imaginatie. Foarte putina. Le zic eu de unde ai copiat textele? Sau ne oferi totusi creditele? ???????? :))

Cat despre, CSS si design, mai ai muuuult de lucru. Eu as incepe cu ceva original totusi. Nu degeaba ai pus in sigla "UNIC" - presupunand ca nu ai furat textele :)))

 

Te pupam ????

Serios? Ai vrea credite?

Link to comment
Share on other sites

Salut! 

Ca să nu mai stăm la discuții, uite cum stă treaba. Te rog politicos, să dai textele jos de pe website-ul tău, sau să ne oferi credite direct pe site. Altfel ajungem la complicații și chiar nu vreau ;)

 

De asemenea, am anunțat biroul administrativ de la VitalHost.Com.Br pentru furt de identitate. Iar in cazul in care nu dai textele jos, am și eu motive sa ma leg de tine. O sa te plimb prin tribunale pentru fals in documente fiscale și/sau documente fiscale incomplete, pana când o sa te doară picioarele. Tocmai acum am primit și răspuns de la ei. Au spus ca vor lua măsuri. Și ma aștept. :)

 

Re: VITAL HOST TECNOLOGIA LTDA, CNPJ  13.696.831/0001-91, este înregistrată in Brazilia, are un capital mai mare de 9.000 euro. 

63D157FC-A245-42E4-8516-8AD301EE5272.jpeg

62C714CA-F934-4BAE-804F-0C4C0A8AE040.jpeg

F6CD5034-8F25-4396-8400-8ED385030AF3.jpeg

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...