Jump to content

E interesant  

50 members have voted

  1. 1. E interesant?

  2. 2. Vice City sau San Andreas?

    • Vice City
    • San Andreas
    • Ambele si mergi cu avionul intre ele?
  3. 3. 0.3DL sau 0.3.7

    • 0.3DL
    • 0.3.7 dar asta inseamna fara Vice City si cam plictisitor overall


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
La 03.04.2019 la 16:42, Chase. a spus:

L# v0.0.2.3-pa1 changelog:

  • A fost refacut tot, folosind cele mai noi metode, pana la ultimul update. Tot ce era facut inainte era experimental, fiind prima data cand am folosit C# pentru SA:MP. De atunci am invatat metode mult mai bune de a face majoritatea lucrurilor (in special legatura cu baza de date).
  • A fost schimbata metode de numire a versiunilor: L# [Major].[Minor].[Build].[Revision]-pa1
  • Au fost optimizate o parte din sistemele de pe server (in principal o parte din cele mai putin observabile).
  • Primul screenshot de pe server (in versiunea actuala - adica pe bune chiar am intrat acm pe server si am facut ss) :

 

Hidden Content

  • Reply to this topic to see the hidden content.

 

 

 

 

 

svd

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

logo.png.c98e0b26a2e9ec858ed22d78243685f2.png

  
 În ultimul timp nu s-a mai lucrat la proiectul Limitless. 

Am început o colaborare cu Reachless (primul scripter RedzMax dacă ați locuit sub o piatră). de prin Aprilie. Practic, redeschidem RedzMax, sub numele de Armoury, așa că - cel puțin până la deschidere - nu o să mai lucrez la Limitless. O parte din ideile pe care le aveam pentru proiectul acesta vor fi implementate în Armoury (unele au și fost deja), altele vor fi păstrate (de ex Vice City). 

 

Cel mai developer

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...