Jump to content

Tepar good pentru 300kk se face de ras mor


gogu
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, RobyBVG said:

Nu prea ai filmat nimic și dovezile sunt cam insuficiente ca membrul sa fie sancționat. Pentru o sancțiune stricta trebuie o dovada clara, ori tu ai doar vorbe și niște poze din sublime și discord, nimic concret. Membrul nu va fi sancționat. 

el a zis ca ma ajutat n-o sa dea poza cand mi-a cerut datele tw ca doar nu am cum sa sterg ce scrie el

Link to comment
Share on other sites

Ti-am explicat, tu esti un copil care vad ca nu intelege. Eu ti-am reparat alea de la tine prin TW, dupa ai zis daca iti pot inapoia banii ca nu mai aveai nevoie si ai scos rapid TW.

Asta dupa ce ti-am reparat erorile din el si ti-am urcat pe local-host... dar tu vad ca nu stii cum sa mai minti!

 

The optimist thinks that this is the best of all possible worlds, and the pessimist knows it. -- J. Robert Oppenheimer, "Bulletin of Atomic Scientists"

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Goad said:

Ti-am explicat, tu esti un copil care vad ca nu intelege. Eu ti-am reparat alea de la tine prin TW, dupa ai zis daca iti pot inapoia banii ca nu mai aveai nevoie si ai scos rapid TW.

Asta dupa ce ti-am reparat erorile din el si ti-am urcat pe local-host... dar tu vad ca nu stii cum sa mai minti!

 

morrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr milai urcat  pe localhost a :)))) eu cu zeco aseara lam facut pe localhost si apropo vezi ca folosesc takehost din pacate ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) o sa i dau pm lui zeco f sa vedem ce zice si el :))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Goad said:

Ti-am explicat, tu esti un copil care vad ca nu intelege. Eu ti-am reparat alea de la tine prin TW, dupa ai zis daca iti pot inapoia banii ca nu mai aveai nevoie si ai scos rapid TW.

Asta dupa ce ti-am reparat erorile din el si ti-am urcat pe local-host... dar tu vad ca nu stii cum sa mai minti!

 

hai imi dai dovada unde mei cerut tw numai schimba subiectu

Link to comment
Share on other sites

  • ViewS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...