Jump to content

Sistem de clanuri "Nephrite"


SebastianKiduu
 Share

Recommended Posts

Acum 6 ore, Dani3l. a spus:

Haoloo gucci daca-l ai pe asta scripter imi si dau seama ce fel sv e.. nu zic ca nu-i un scripter bun si nu ma refer pe partea de scripting etc ci de comportament / mentalitate...

el am facut doar un sistem, nu ma ocup de tot sv.. si pe parte de mentalitate nu ma cunosti, eu imi bat pula de ce crede lumea despre mine

Link to comment
Share on other sites

Acum 17 ore, nobilzeusAdv a spus:

el am facut doar un sistem, nu ma ocup de tot sv.. si pe parte de mentalitate nu ma cunosti, eu imi bat pula de ce crede lumea despre mine

Hai ca poate nu te cunosc eu cel mai bn dar stai linistit ca mi-am dat seama ce fel de persoana de rahat esti... daca tot vrei respect invata sa respecti pe ceilalti mai intai...

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, nobilzeusAdv a spus:

nu am nevoie de respect de la copiii ca si tine, stai linisit =)))

Bine ca esti tu "adult" =]]]]]]] dar ce sa mai zic.. ca si cei 18+ in ziua de azi au o mentalitate de kkt.. deci nu ma mir.... hai r3 

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Dani3l. a spus:

Bine ca esti tu "adult" =]]]]]]] dar ce sa mai zic.. ca si cei 18+ in ziua de azi au o mentalitate de kkt.. deci nu ma mir.... hai r3 

nu ai cum sa intelegi tu, pentru tine doar tu ai dreptate, nimeni nu spune bine, doar tu spui

nu ai cum sa intelegi daca nu gandesti

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
La 02.11.2018 la 21:35, nobilzeusAdv a spus:

nu ai cum sa intelegi tu, pentru tine doar tu ai dreptate, nimeni nu spune bine, doar tu spui

nu ai cum sa intelegi daca nu gandesti

eh, de data asta trebuie sa fiu de partea lui dani3l tu vrei respect dar tu nu il dai... daca ai incerca sa iti schimbi limbajul, poate nu s-ar lega lumea de tine.. sic si io apoi nah daca vrei sa intelegi la ce ma refer bine, daca nu asta este. Succes!

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Nurdock a spus:

eh, de data asta trebuie sa fiu de partea lui dani3l tu vrei respect dar tu nu il dai... daca ai incerca sa iti schimbi limbajul, poate nu s-ar lega lumea de tine.. sic si io apoi nah daca vrei sa intelegi la ce ma refer bine, daca nu asta este. Succes!

nu am zis niciodata ca vreau respect????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...