Jump to content

proiectu learn-times


iulik
 Share

Recommended Posts

1 oră în urmă, iulik a spus:

bv valeti mei ms de -1

 

@EraSy n-am zis că știu pawno, cred că noi 2 știm că loly e 0 pe partea asta =))

Te rupe loly de mii de ori in 2-a fratioare.. de abia stii ce-i ala un array sau un iterator si te caci pe tine ca vai "sunt scripter" cand tu faci 100 de topicuri cu cereri de ajutor si chestii de genu coaie? rlly? mai ai si tupeu de a comenta dupa ce ca te faci de kkt singur? 

si se vede ca esti praf in pawn.. pawno e programul cu care executi compilatorul iar limbajul este pawn.. hai pa prafule

 

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
La 12.10.2018 la 22:35, iulik a spus:

dc sa faci cu salvare in db cand exista givevehicle(playerid,id masina); ?????????????????????????????????????? ratatulee

 

daca nu mi-am pus mintea la contributie copil de 13 ani si tu sa rezolv o eroare la aia cu state key si te-am rugat sa-mi dai gm-u nu inseamna ca nu ma numesc scripter, in al doilea rand ai lucrat pe dracu sa te ia ca ai pus doar un summer quest si te caci pe tine, du-te intreaba-l pe xzibit cati bani mi-a dat inainte sa vi tu sclav mic, ramai la clasa 7-a unde esti tu acum ca stai bine.

 

@Leonard poate ai de gand sa-i dai ban dq odata la copilu asta de loly ca injura total aiurea si lasa reply si mai aiurea.

 

 

hahahaha king iulik vam furat zdrentele fanii mei mai ales tudorasi si loly 2 pitici de gradina aparuti dupa ploaie sunteti sardina din conserva more va pup pe amandoi dulce

"dc sa faci cu salvare in db cand exista givevehicle(playerid,id masina); ?????????????????????????????????????? ratatulee"

ai de pula mea ce retard, daca nu sti chiar daca se numeste functia givevehicle tot in DB se salveaza sau se salveaza in scriptfiles?

@Leonard @keNN. faceti ceva ca asta a intrecut deja limita bunului simt demult.

Edited by Nurdock
Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 2 ore, qRuby. a spus:

https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=314827

esti un unic.. si un scump )))))))))))))))))))))))))))

alt scripter peste noapte...

Auuu, acu chiar ca l-ai lovit bine :))))

Infine iti poti da seama cat pawn stie daca incurcat compilatorul cu limbajul + crede ca functia givevehicle nu salveaza nimic in Baza de date... am ramas cam fara cuvinte cand am vazut acel reply.

Edited by Nurdock
Link to comment
Share on other sites

  • ViewS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...