Jump to content

proiectu learn-times


iulik
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, iulik said:

nu mă fă să-ți pun poze cu tine băi loly.cheats pe insta =)))))))))))) copil terminat, nu mai înjura și nu te abate de la subiect. îți urez o seară plăcută

cu ce dracu te-am injurat? :))) Mie nu mie rusine deloc cu fata mea, ma arat oriunde, ma doare-n pula de oricine, mai ales de tine. Hai re ca am treaba

 

App: follow @lolyadv.cheats pe instagram.

Edited by LolyAdv
Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa cred ce vad, este gamemode-ul la care doar EU am lucart in mare parte, si faza aia cu "am luat 90e si am plecat" m-a marcat, nu ai luat nici macar un 1e pe "munca" ta, tu te numesti "scripter", dar te rugai de mine pe discord sa-ti rezolv gamemode-ul =]

Atat am avut de spus, pace.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, KaBOoMAdv said:

Nu pot sa cred ce vad, este gamemode-ul la care doar EU am lucart in mare parte, si faza aia cu "am luat 90e si am plecat" m-a marcat, nu ai luat nici macar un 1e pe "munca" ta, tu te numesti "scripter", dar te rugai de mine pe discord sa-ti rezolv gamemode-ul =]

Atat am avut de spus, pace.

ca bine zici, coaie cum sa te lauzi ca ai luat 90 de euro, sau ca esti scripter si pune intrebare cum salvez ceva in db, chiar jalnic in pula mea, n-ai ce sa faci

 

re din nou

 

follow pe insta: lolyadv.cheats

Link to comment
Share on other sites

Acum 17 minute, LolyAdv a spus:

ca bine zici, coaie cum sa te lauzi ca ai luat 90 de euro, sau ca esti scripter si pune intrebare cum salvez ceva in db, chiar jalnic in pula mea, n-ai ce sa faci

 

re din nou

 

follow pe insta: lolyadv.cheats

dc sa faci cu salvare in db cand exista givevehicle(playerid,id masina); ?????????????????????????????????????? ratatulee

 

Acum 22 minute, KaBOoMAdv a spus:

Nu pot sa cred ce vad, este gamemode-ul la care doar EU am lucart in mare parte, si faza aia cu "am luat 90e si am plecat" m-a marcat, nu ai luat nici macar un 1e pe "munca" ta, tu te numesti "scripter", dar te rugai de mine pe discord sa-ti rezolv gamemode-ul =]

Atat am avut de spus, pace.

daca nu mi-am pus mintea la contributie copil de 13 ani si tu sa rezolv o eroare la aia cu state key si te-am rugat sa-mi dai gm-u nu inseamna ca nu ma numesc scripter, in al doilea rand ai lucrat pe dracu sa te ia ca ai pus doar un summer quest si te caci pe tine, du-te intreaba-l pe xzibit cati bani mi-a dat inainte sa vi tu sclav mic, ramai la clasa 7-a unde esti tu acum ca stai bine.

 

@Leonard poate ai de gand sa-i dai ban dq odata la copilu asta de loly ca injura total aiurea si lasa reply si mai aiurea.

 

 

hahahaha king iulik vam furat zdrentele fanii mei mai ales tudorasi si loly 2 pitici de gradina aparuti dupa ploaie sunteti sardina din conserva more va pup pe amandoi dulce

Edited by iulik
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, iulik said:

dc sa faci cu salvare in db cand exista givevehicle(playerid,id masina); ?????????????????????????????????????? ratatulee

 

daca nu mi-am pus mintea la contributie copil de 13 ani si tu sa rezolv o eroare la aia cu state key si te-am rugat sa-mi dai gm-u nu inseamna ca nu ma numesc scripter, in al doilea rand ai lucrat pe dracu sa te ia ca ai pus doar un summer quest si te caci pe tine, du-te intreaba-l pe xzibit cati bani mi-a dat inainte sa vi tu sclav mic, ramai la clasa 7-a unde esti tu acum ca stai bine.

 

@Leonard poate ai de gand sa-i dai ban dq odata la copilu asta de loly ca injura total aiurea si lasa reply si mai aiurea.

 

 

hahahaha king iulik vam furat zdrentele fanii mei mai ales tudorasi si loly 2 pitici de gradina aparuti dupa ploaie sunteti sardina din conserva more va pup pe amandoi dulce

unde pizda ma-tii te-am injurat eu ma handicapat dobitoc si tampit? Dupa ce ca tu incepi cu limbajul vulgar tot tu ma handicapat borat? 

Cat partea de givevehicle, si functia givevehicle n-are salvare in db scriptere? Doamne, esti mai prost decat credeam.

 

Ai niste cuvinte in tine de zici ca ai 12 ani, drac de orfan

 

Ia hai pe discord daca tot zici ca 12-13 ani in pizda ma-tii, stai ascuns in spatele unui monitor si te crezi pulea spataru

Edited by LolyAdv
Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, LolyAdv a spus:

unde pizda ma-tii te-am injurat eu ma handicapat dobitoc si tampit? Dupa ce ca tu incepi cu limbajul vulgar tot tu ma handicapat borat? 

Cat partea de givevehicle, si functia givevehicle n-are salvare in db scripter? Doamne, esti mai prost decat credeam.

 

Ai niste cuvinte in tine de zici ca ai 12 ani, drac de orfan

grasule ai corpu ala zici ca esti lautar fara ocupatie, dai drumu in pui mei ca esti stresant, ti-a dat dumnezeu ultima fata de pe raft, nu ma fa sa ma iau de aspectu fizic ratatule ca esti ultimu copil prost, te crezi la tarfa aia de ma-ta pe centura sau pe tarla in mortii tai ca stai in craciunelu de sus pisamas pe mortii si ranitii ma-tii de jegos, daca-ti fut o talpa-n cap pleci cu dinti in batista ratatule ???? vezi sa nu te trezesti cu o palma dupa ceafa zdreanto ???? cat despre functia aia, n-am zis ca are sau nu salvare in db, tu ziceai ca e `foarte greu sa faci salvare in db` cand defapt puteai sa o faci printr-o linie si nu sa te complici cu mult mai mult sclav mic.

acum sper sa iei vreo o saptamana ban ca esti ultimu prost, salut.

 

cat despre kabo/loly, nu o sa imi mai pierd din timp sa va raspund deoarece si asa suneti prea ratati mintali si nu meritati atentie, sal

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, iulik said:

grasule ai corpu ala zici ca esti lautar fara ocupatie, dai drumu in pui mei ca esti stresant, ti-a dat dumnezeu ultima fata de pe raft, nu ma fa sa ma iau de aspectu fizic ratatule ca esti ultimu copil prost, te crezi la tarfa aia de ma-ta pe centura sau pe tarla in mortii tai ca stai in craciunelu de sus pisamas pe mortii si ranitii ma-tii de jegos, daca-ti fut o talpa-n cap pleci cu dinti in batista ratatule ???? vezi sa nu te trezesti cu o palma dupa ceafa zdreanto ???? cat despre functia aia, n-am zis ca are sau nu salvare in db, tu ziceai ca e `foarte greu sa faci salvare in db` cand defapt puteai sa o faci printr-o linie si nu sa te complici cu mult mai mult sclav mic.

acum sper sa iei vreo o saptamana ban ca esti ultimu prost, salut.

 

cat despre kabo/loly, nu o sa imi mai pierd din timp sa va raspund deoarece si asa suneti prea ratati mintali si nu meritati atentie, sal

PM Te rog

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, iulik said:

grasule ai corpu ala zici ca esti lautar fara ocupatie, dai drumu in pui mei ca esti stresant, ti-a dat dumnezeu ultima fata de pe raft, nu ma fa sa ma iau de aspectu fizic ratatule ca esti ultimu copil prost, te crezi la tarfa aia de ma-ta pe centura sau pe tarla in mortii tai ca stai in craciunelu de sus pisamas pe mortii si ranitii ma-tii de jegos, daca-ti fut o talpa-n cap pleci cu dinti in batista ratatule ???? vezi sa nu te trezesti cu o palma dupa ceafa zdreanto ???? cat despre functia aia, n-am zis ca are sau nu salvare in db, tu ziceai ca e `foarte greu sa faci salvare in db` cand defapt puteai sa o faci printr-o linie si nu sa te complici cu mult mai mult sclav mic.

acum sper sa iei vreo o saptamana ban ca esti ultimu prost, salut.

 

cat despre kabo/loly, nu o sa imi mai pierd din timp sa va raspund deoarece si asa suneti prea ratati mintali si nu meritati atentie, sal

vai de coaiele tale alea mici, mare exemplu dai in pula mea ca injurii si cand te chem pe discord nu vii nici daca te taie cineva, aolo cateodata ma uimesc cand vad specimene ca tine. De unde pula mea sa stiu de cacatul ala de functie din burned cand eu n-am lucrat niciodata? Ti-am zis in pizda ma-tii ca trebuie sa faci pur si simplu o salvare. Vai de viata ta de ratat

Link to comment
Share on other sites

Acum 20 ore, antiuntrusted a spus:

Cand scriptam eu, mai mult de o ora nu imi lua sa fac ce ai facut tu acolo in total.

„când scriptam” și eu n-am auzit de tine în viata mea, și nici n-am precizat cât mi-a luat tot ce am eu aici vere, doar mi-am prezentat munca, ești și tu un copil vai de tine prost băgameaș pula în târfa de mă-ta că nu mă pot abține pișamas pe nația mă-tii 

 

@Vennox să-ți trag la muie de pișat anonim, lafel și ție @LolyAdv că te-o făcut James cu Synder de căcat și tu tot mare scripter ești copil de 12 ani.

Link to comment
Share on other sites

  • ViewS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...