Jump to content

Reclamatie Antiq


MrTuNNe.Info
 Share

Recommended Posts

  • Username-ul tău: MrTuNNe
  • Username-ul celui reclamat: Antiq
  • Detalii: De unde pana unde sterge el topic-ul cu DigitalRows pentru o cearta pe care tot el o incepe acum cateva luni(si de atunci nu s-a mai auzit nimic). Zic sa nu amestecam forum-ul cu discord-ul.
  • Dovezi (screenshot-uri, video-uri): Log-uri in ACP.
  • Alte precizări: Daca pana si Leonard si keNN au vazut acel topic si nu au zis nici macar ca incalca vrun regulament, cum treci tu peste ei g.mod prajit?
Link to comment
Share on other sites

Doresc ca "domnisorul" @Antiq sa nu mai fie atat de frustrat cand ne postam proiectul nostru. Nu exista nici-o regula in Regulament care atesta ca MrTuNNe trebuie banat sau asa mai departe. Domnule Antiq, ma adresez tie sa nu mai fi atat de frustrat pentru o cearta, mersi.

Cer sa primeasca remove sau down la moderator, acesta nu este comportament de Global Moderator, multumesc.

O zi frumoasa, mai ales lui @keNN.

Edited by qRuby.

XNgeArL.png

GKmys99.png?1

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
21 minutes ago, Antiq said:

Nuj ce ban visezi. De asemenea, nu mai fi nici tu asa de tupeist ca va injur si eu pe voi 'prajitilor' pana va dau astia afara de la orfelinat.

S-a exprimat gresit, zicea de WARNUL MEU si de stergerea topicului respectiv. a da, si pt ce mi-ai dat 'post approval'? cu ce ti am gresit?

Si incearca sa nu mai arunci cu cuvinte aiurea, esti foarte neserios si penibil daca zici ca proiectul nu va fi de durata doar pentru ca e al lui MrTuNNe, nu e atitudine de moderator si nici de un om matur.

Asuma-ti greseala si suporta consecintele.

Edited by Syntetick
Link to comment
Share on other sites

Acum 46 minute, Antiq a spus:

Nuj ce ban visezi. De asemenea, nu mai fi nici tu asa de tupeist ca va injur si eu pe voi 'prajitilor' pana va dau astia afara de la orfelinat.

Nimeni nu ti-ar fii zis ceva fara motiv. Tu te-ai aruncat singur doar pentru ca esti mai vulcanic decat restul oamenilor de pe forum.

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 35 minute, Syntetick a spus:

S-a exprimat gresit, zicea de WARNUL MEU si de stergerea topicului respectiv. a da, si pt ce mi-ai dat 'post approval'? cu ce ti am gresit?

Si incearca sa nu mai arunci cu cuvinte aiurea, esti foarte neserios si penibil daca zici ca proiectul nu va fi de durata doar pentru ca e al lui MrTuNNe, nu e atitudine de moderator si nici de un om matur.

Asuma-ti greseala si suporta consecintele.

Ca sa stii de ce le ai primit, primul topic a fost sters deoarece nu poti spune ca o sa fie un proiect de durata cand intru pe site si in primele 15 sec. vulnerabilitate si dupa repost, nu ti convine, iti dau si ban, neseriosi sunteti voi, marii scripteri, inainte sa faceti un anunt asigurati va ca nu e vulnerabilitate intr o chestie atat de banala.

re

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Antiq a spus:

Ca sa stii de ce le ai primit, primul topic a fost sters deoarece nu poti spune ca o sa fie un proiect de durata cand intru pe site si in primele 15 sec. vulnerabilitate si dupa repost, nu ti convine, iti dau si ban, neseriosi sunteti voi, marii scripteri.

"vulnerabilitate " ce ai gasit tu nu se numeste vulnerabilitate. Ci bug, deoarece nu puteai exploata website-ul de nici un fel, nu era afectat nici un utilizator de aia, email-urile nu erau trimise, doar a fost o problema de verificare.

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
4 minutes ago, Antiq said:

Ca sa stii de ce le ai primit, primul topic a fost sters deoarece nu poti spune ca o sa fie un proiect de durata cand intru pe site si in primele 15 sec. vulnerabilitate, nu ti convine, iti dau si ban, neseriosi sunteti voi, marii scripteri.

 

Momentan site-ul este in BETA, B E T A, stii ce inseamna? Banuiesc ca nu, a fost rezolvata problema, oricum nu era foarte grava, ia sa vad, da-mi ban. Incearca sa scapi de arogantele astea "marii scripteri", am cunostiinte de cativa ani buni in PAWN, la fel si colegii mei, vorbesti in necunostiinta de cauza. Nici nu ma cunosti personal, nici pe colegii mei. Chiar te rog frumos baneaza-ma, daca nu ai alte argumente solide :).

Edited by Syntetick
Link to comment
Share on other sites

  • keNN. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...