Jump to content

DigitalRows.com - Codul tau, responsabilitatea noastra


Syntetick
 Share

Recommended Posts

14 minutes ago, MrTuNNe.Info said:

Ceva imi zice ca nu ai verificat site-ul.

Era pe site un portofoliu micut acolo.

 

Astept sa-ti dai seama ca vorbeam de portofliul celor 2, mai precizam de panel-ul tau daca nu stiam de o creatie de-a ta? ????

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Copie kwindo.

 

Și adaugă și tu niște creații în toată firea, nu căcaturi de le faci in 10 minute, o pagina cu niște butoane sau un short url ca aia nu se poate numii creatie.

 

https://viewskk.com cum e indexu meu, cam asa sunt creatiile tale, ca sa intelegi ce zic.

Parerea mea este ca, nu inspirati incredere, cu acele creatii facute in maxim 4 zile.

Dacă chiar vrei să faci ceva, vino cu ceva mai complex, si nu MINECRAFT, SAMP, că nu o sa vina mohammad din dubai fix la voi cu 7k euro buget sa il ajutati sa faca un server, probabil o sa vina un copil de 12 ani care a furat si el 5e de la parinti si vrea sa faca sv cu bonus 500kk de inceput, poate nici ala. 

Eu mi-am scris părerea, daca tu o sa iei asta in hate, inseamna ca esti de rasa inferioara.

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
9 hours ago, EraSy said:

Nu recomand proiectul, ca tot cereti argumante

 

Care dintre voi este mai 'cunoscut' in lumea asta al 'programatorilor', serios?

MrTunne care a facut un 'panel' pentru NQG care nu prea a fost laudat, si nici foarte performant

qRuby, am auzit de el, dar niciodata nu i-am vazut creatiile, nu pot garanta pentru el

Sintetick, de 999 ori s-a lasat de pawn, de 999 ori s-a reapucat, a avut ceva comunitati din cate stiu, dar niciuna nu a ramas stabila / nu l-a recomandat mai departe cu serviciile lui

 

Cine ar cumpara servicii de la cineva de genul? Portofolii, creatii, orice, asa veniti de nicaieri cu pretentii de developeri si vreti sa faceti un ban, intai trebuie sa demonstrati ca puteti sa conduceti o astfel de afacere.

Daca m-am lasat de 999 de ori de pawn si m-am apucat tot de 999 de ori, inseamna ca am avut ambitie. Cat despre comunitati, nu am avut parteneri youtuberi sau cu mii de euro in buzunar, d-aia nu a ramas stabila, pentru ca am avut fonduri de a continua, si cine nu m-a recomandat mai departe cu serviciile mele? Posibil ca doar cei cu care m-am certat. Imi poti da te rog un screenshot? Startul tau norocos a fost la @LolyAdv, cand te-a luat si erau si doi youtuberi care te-au luat mai departe, altfel nu faceai nici tu nimic, iti garantez.

Edited by Syntetick
Link to comment
Share on other sites

Acum 8 ore, ViewS a spus:

Copie kwindo.

 

Și adaugă și tu niște creații în toată firea, nu căcaturi de le faci in 10 minute, o pagina cu niște butoane sau un short url ca aia nu se poate numii creatie.

 

https://viewskk.com cum e indexu meu, cam asa sunt creatiile tale, ca sa intelegi ce zic.

Parerea mea este ca, nu inspirati incredere, cu acele creatii facute in maxim 4 zile.

Dacă chiar vrei să faci ceva, vino cu ceva mai complex, si nu MINECRAFT, SAMP, că nu o sa vina mohammad din dubai fix la voi cu 7k euro buget sa il ajutati sa faca un server, probabil o sa vina un copil de 12 ani care a furat si el 5e de la parinti si vrea sa faca sv cu bonus 500kk de inceput, poate nici ala. 

Eu mi-am scris părerea, daca tu o sa iei asta in hate, inseamna ca esti de rasa inferioara.

Singurul motiv pentru care o sa-l iau de hate e pentru limbajul folosit, ok? Da, acel short url il faci rapid, dar e ceva ce am facut. Ok? Restul din creatii nu se fac in 10 minute. 

Cat despre 'copie' kwindo, tf is wrong with you. N-am mai intrat pe site-ul lui Donboo de prin 2016-2017, cand am inceput DigitalRows nici nu mai stiam de existenta lui. Tot ce am facut a fost sa adaug lucruri pe care le aveam prin minte, m-am inspirat putin si de la alte site-uri de profil mai mari si a iesit ce a iesit.

Legat de Minecraft, Samp, pe site este clar acolo: Dezvoltare Web, Dezvoltare Software, celelalte sunt acolo sa fie, ca poate cineva chiar are nevoie.

Mersi oricum

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
Acum 11 minute, Syntetick a spus:

cer t/c, unii sunt de cea mai joasa speta.

va stiam altfel, @EraSy @Leonard, dar aparentele inseala.

 

Proiectul nu se va inchide oricum ????

Inchis!

Link to comment
Share on other sites

  • keNN. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...