Jump to content

DigitalRows.com - Codul tau, responsabilitatea noastra


Syntetick
 Share

Recommended Posts

  • Retired

logo.png

 

Ce este acest proiect si cu ce se ocupă?

- DigitalRows se ocupă cu creearea și distribuirea contra-cost a unor lucrări făcute de membrii echipei noastre.

Ce îți putem oferi noi?

- securitate;

- lucrări în php / pawn și alte limbaje de programare;
- cod optim;

- garanție 30 de zile (reparăm orice problemă găsită în primele 30 de zile de la achiziție);

- seriozitate maximă din partea echipei;

Membrii echipei:

Organizator proiect: @MrTuNNe.Info

Developer PAWN: @qRuby. @Syntetick

Developer PHP și restul limbajelor de programare: @MrTuNNe.Info

Link:

Website: click

Discord: click

 

EDIT:

S-a rezolvat problema gasita de @Antiq, multumim pentru raportare.

 

Edited by Syntetick
Link to comment
Share on other sites

Quote

Cp bos. Nu recomand site-ul oricum

De ce nu recomanzi site-ul? Ca ai ciuda pe mrtunne? Ca ai primit din "cauza noastra" 2/3 warns?  Cand incepi sa te maturizezi mai vorbim, pana atunci, salutti.

XNgeArL.png

GKmys99.png?1

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
58 minutes ago, Gigelz said:

sincer eu transformam siteu asta in groapadegunoi.com si puteati pune un index cu numele voastre

Tu cine pizda ma-tii esti si ce vrei? Ne cunoastem cumva? Sau esti scalvul lui anti si te-a pus sa dai hate?

Edited by Leonard
#warn pentru limbaj
Link to comment
Share on other sites

Acum 32 minute, Gigelz a spus:

sincer eu transformam siteu asta in groapadegunoi.com si puteati pune un index cu numele voastre

Voi presupune ca esti unul din a lui qanti, motiv pentru care dai dovada de un IQ pe minus.

Daca chiar nu iti placea, puteai sa folosesti un limbaj mai dragut, zic si eu.

Pe langa asta "puteati pune un index cu numele voastre" presupun ca voiai sa ne cunosti numele la toti, eventual sa iesim si la o cafea.

Anyway, cu ce te ajuta un nume aparut pe site? 

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Ideea in sine a proiectului este foarte faina, din punctul meu de vedere.

Cred ca se merita sa incepi un astfel de proiect, poate fi si veritabil in viitor, daca comunitatea creste. 

Nu vad rostul comentariilor de hate, pur si simplu, vedeti-va de treaba voastra si nu mai comentati aiurea, mie unul imi place foarte mult cum este lucrat la momentul actual index-ul, adica nu cred ca este copiat sau e atat de urat incat poate fi trimis la groapa de gunoi, cum speculeaza anumite specimene de pe aici.

Acum probabil veti spune ca sunt prieten cu mrtunne sau sintetick si de asta las un comentariu pozitiv despre acest proiect, dar nu ma intereseaza nici cat e negru sub unghie de parerile voastre.

Asta este opinia mea despre proiectul DigitalRows in momentul de fata, opinie care poate fi schimbata doar de mine, nu influentata de comentariile altora, ceea ce probabil ar trebui sa faceti si voi, adica sa nu va lasati influentati de alte persoane in alegerile voastre ???? 

 

Multa bafta cu proiectu' asta ! 

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Dennis12 a spus:

Ideea in sine a proiectului este foarte faina, din punctul meu de vedere.

Cred ca se merita sa incepi un astfel de proiect, poate fi si veritabil in viitor, daca comunitatea creste. 

Nu vad rostul comentariilor de hate, pur si simplu, vedeti-va de treaba voastra si nu mai comentati aiurea, mie unul imi place foarte mult cum este lucrat la momentul actual index-ul, adica nu cred ca este copiat sau e atat de urat incat poate fi trimis la groapa de gunoi, cum speculeaza anumite specimene de pe aici.

Acum probabil veti spune ca sunt prieten cu mrtunne sau sintetick si de asta las un comentariu pozitiv despre acest proiect, dar nu ma intereseaza nici cat e negru sub unghie de parerile voastre.

Asta este opinia mea despre proiectul DigitalRows in momentul de fata, opinie care poate fi schimbata doar de mine, nu influentata de comentariile altora, ceea ce probabil ar trebui sa faceti si voi, adica sa nu va lasati influentati de alte persoane in alegerile voastre ???? 

 

Multa bafta cu proiectu' asta ! 

Te pup ❤️

Template-ul e unul de pe net, dar l-am modificat destul de mult, dar platforma ce se vede pe site e facuta de la 0.

Link to comment
Share on other sites

  • keNN. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...