Jump to content

DigitalRows.com - Codul tau, responsabilitatea noastra


Syntetick
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Leonard said:

Daca mie nu-mi place ceva, nu recomand, pur si simplu.

Nu influentez pe nimeni, fiecare are dreptul la o opinie, indiferent de aceasta, daca eu nu vreau sa-mi argumentez cuvintele spuse, nu le argumentez, KAPISI?

 

Si din nou, NU RECOMAND!

Si DragosDAS isi spunea propria opinie, de aceea a primit ban, asa-i? Vezi nelutu' sa nu te transformi, mersi.

XNgeArL.png

GKmys99.png?1

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 minute, MrTuNNe.Info a spus:

Lasand la o parte staff-ul comunist de pe leaks, astept in continuare sugestii de imbunatatire a website-ului.

"Comunist", ati sarit pe @Leonard pentru ca si-a spus parerea, alege-ti mai cu grija cuvintele ????

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

re

1 oră în urmă, Syntetick a spus:

Tu cine pizda ma-tii esti si ce vrei? Ne cunoastem cumva? Sau esti scalvul lui anti si te-a pus sa dai hate?

 

1 oră în urmă, MrTuNNe.Info a spus:

Voi presupune ca esti unul din a lui qanti, motiv pentru care dai dovada de un IQ pe minus.

Daca chiar nu iti placea, puteai sa folosesti un limbaj mai dragut, zic si eu.

Pe langa asta "puteati pune un index cu numele voastre" presupun ca voiai sa ne cunosti numele la toti, eventual sa iesim si la o cafea.

Anyway, cu ce te ajuta un nume aparut pe site? 

re

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, iMatt a spus:

"Comunist", ati sarit pe @Leonard pentru ca si-a spus parerea, alege-ti mai cu grija cuvintele ????

Nu chiar.

In primul rand, avem motive foarte bune pentru care avem o anumita 'ura' pentru el si cateva persoane din staff.

Ce a postat el pe aici nu se numeste opinie, deoarece nu este argumentata.

Pe langa asta, Leonard si qAnti practic, sunt mana in mana. Motiv pentru care ei o sa tot sara pe noi si o sa tot incerce sa ne 'dea jos' sa o spunem asa, ieri au mai dat si un ddos catre website. Deci, tot inca crezi ca manager-ul este o usa de biserica?

Mereu cand m-am luat de cineva am avut cele mai bune motive, asa cum am si aici si voi avea in continuare.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
Acum 38 minute, DragosDAS a spus:

Eu nu inteleg rostul topicului de promovare pe o comunitate moarta.

leaks.ro - comunitate cu leak-uri in care toti membrii activi la prezent au treaba doar cu SA-MP.

Cat despre staff, nu inteleg de ce abia acuma va dati seama cat de penibili si handicapati sunt toate persoanele din staff.

Inca astept sa vina reacher sa ma bata.

Daca nu este activitate la o anumita categoria nu inseamna ca forumul este "mort" lol

Stiu ca invidia e mare si ca n-ai ajuns niciodata ca noi dar csf.

Link to comment
Share on other sites

Nu recomand proiectul, ca tot cereti argumante

 

Care dintre voi este mai 'cunoscut' in lumea asta al 'programatorilor', serios?

MrTunne care a facut un 'panel' pentru NQG care nu prea a fost laudat, si nici foarte performant

qRuby, am auzit de el, dar niciodata nu i-am vazut creatiile, nu pot garanta pentru el

Sintetick, de 999 ori s-a lasat de pawn, de 999 ori s-a reapucat, a avut ceva comunitati din cate stiu, dar niciuna nu a ramas stabila / nu l-a recomandat mai departe cu serviciile lui

 

Cine ar cumpara servicii de la cineva de genul? Portofolii, creatii, orice, asa veniti de nicaieri cu pretentii de developeri si vreti sa faceti un ban, intai trebuie sa demonstrati ca puteti sa conduceti o astfel de afacere.

Link to comment
Share on other sites

Acum 25 minute, EraSy a spus:

Nu recomand proiectul, ca tot cereti argumante

 

Care dintre voi este mai 'cunoscut' in lumea asta al 'programatorilor', serios?

MrTunne care a facut un 'panel' pentru NQG care nu prea a fost laudat, si nici foarte performant

qRuby, am auzit de el, dar niciodata nu i-am vazut creatiile, nu pot garanta pentru el

Sintetick, de 999 ori s-a lasat de pawn, de 999 ori s-a reapucat, a avut ceva comunitati din cate stiu, dar niciuna nu a ramas stabila / nu l-a recomandat mai departe cu serviciile lui

 

Cine ar cumpara servicii de la cineva de genul? Portofolii, creatii, orice, asa veniti de nicaieri cu pretentii de developeri si vreti sa faceti un ban, intai trebuie sa demonstrati ca puteti sa conduceti o astfel de afacere.

Ceva imi zice ca nu ai verificat site-ul.

Era pe site un portofoliu micut acolo.

 

Link to comment
Share on other sites

  • keNN. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...