Jump to content

[REZOLVAT] opencase


iulik
 Share

Recommended Posts

  • Username : iulik
  • Problema întâlnită: opencase
  • Detalii despre problemă: cum pot face prin câteva linii spre exemplu dacă pică la opencase (movetextdraw) infernus, să-i ofere automat un infernus
  • Ce ai încercat să faci înainte să postezi?: nimic
  • Cod sursa (recomandat pastebin.com) : spre exemplu e case 1: { (aici linia aia cu infernus sa i dea automat si sa se salveze in baza de date)
  • Alte detalii : folosesc gm burned, thanks 

apropo, am asa o idee dar nu prea o vad stralucita, dau +-uri la care ma ajuta

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 minute, LolyAdv a spus:

atat stii, nu am de ce sa primesc warn cat timp ti-am zis ce trebuie sa faci

copile, lasă-mă ești ratat? am zis că am o idee la chestia asta cu insert, știu cum ar trebuii să arate dar nu îmi dau seama cum să o formulez în gm burned, dacă vrei să mă ajuți îmi dai codul cu totul, dacă nu, du-te frate și nu mai posta copile, ai 13 ani și ești șmecher pe leaks. salut 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, iulik said:

copile, lasă-mă ești ratat? am zis că am o idee la chestia asta cu insert, știu cum ar trebuii să arate dar nu îmi dau seama cum să o formulez în gm burned, dacă vrei să mă ajuți îmi dai codul cu totul, dacă nu, du-te frate și nu mai posta copile, ai 13 ani și ești șmecher pe leaks. salut 

era sa rad, cica 13 ani si cand ti-am zis sa vii intr-o confa dadeai inapoi, mars dracu de mancator de cacat, atat de dai de nu stiu ce de parca esti cineva si pe leaks ceri doar ajutor. Cica am o idee, dar nu stiu s-o formulez, coaie serios? Te dai scripter si spui asta? Daca nu esti nu te mai da coaie. Degeaba vii sa ceri un cod mura in gura ca nu-ti da nimeni, pur si simplu faci o salvare in db si variabilele in joc, mare chestie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...