Jump to content

Recrutare Staff site IT


KRONZY
 Share

Recommended Posts

Salut, cautam persoane care sa se alature unei echipe de redactie in cadrul unui site de stiri IT / Tehnologie / Securitate, suntem in cautare de persoane serioase. Articolele postate trebuie sa fie originale (nu copy paste de pe alte site-uri), si sa fie usor de inteles.

 

Model aplicatie:

- Nume:

- Nick discord

Castiguri vor fi pentru toata lumea implicata si serioasa. In 2-3 luni daca merge bine treaba nu pot garanta bani (poate 6-12 luni) dar stiu pe cineva de la o firma mare din ro iar staff-ul va putea sa ceara produse (de pe numeletau@1337x.vip) pentru review, dupa review produsele vor ramane la scriitori.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KRONZY said:

iar staff-ul va putea sa ceara produse (de pe numeletau@1337x.vip) pentru review, dupa review produsele vor ramane la scriitori.

 

pe asta nu o cred. vrei să spui că dacă unu ia la review iphone xs care e 1500 de euro (parcă), îl păstrează de tot? nici apple nu face așa pomeni, da păi un distribuitor micuț din RO :))

oricum, succes cu site-ul, arată destul de bine. dar ai de muncă să-l promovezi.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Kingsley said:

 

pe asta nu o cred. vrei să spui că dacă unu ia la review iphone xs care e 1500 de euro (parcă), îl păstrează de tot? nici apple nu face așa pomeni, da păi un distribuitor micuț din RO :))

oricum, succes cu site-ul, arată destul de bine. dar ai de muncă să-l promovezi.

Nu cred ca a scris omul in postare ca e vorba de iPhone XS, e clar ca sunt produse mult mai ieftine.

 

ON:

- Nume: Mihnea

- Nick discord: peiN#5187

Steam

Facebook

Discord: peiN#5187

 

giphy.gif?cid=3640f6095c0ce8524e43372f59

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...