Jump to content

Aplicatii STAFF & OWNER pentru blogul pawno.ro


Emrys
 Share

Recommended Posts

 

Nume: DrooM.

- Nick discord/whatsapp/facebook: Discord: DrooM.#9305

- O fraza ce iti trece prin cap: Diseara tre' sa ies pe drum, dar e frig.. Bag pl, stau acasa

- Despre ce anume ai dori sa postezi pe acest blog si de ce doresti sa faci parte din echipa editoriala?: Am sa postez moduri pentru samp, cat si stiri gaming, vreau sa fac parte din aceasta echipa deoarece Panwo.ro mi.a fost drag, si as vrea sa revin pe aceasta comunitate.

 

P.s: Daca am scris ceva gresit mii de scuze dar sunt pe tableta..

Edited by DrooMAdv
P.S

ETLTsrq.gif

 

       ezgif.com-video-to-gif.gif

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Gabriel

- Nick discord/whatsapp/facebook: Gabitzuu.#1337, whatsapp in privat daca e nevoie.

- O fraza ce iti trece prin cap: Mananc shaworma cu de toate.

- Despre ce anume ai dori sa postezi pe acest blog si de ce doresti sa faci parte din echipa editoriala?: Vreau sa postez despre anumite tutoriale, filterscript-uri/gamemode-uri, chiar si moduri pe acest blog, si as dori sa fac parte din echipa editoriala pentru ca sunt destul de activ si am o gramada de idei, si m-am gandit sa fac si eu un blog cu asemenea chestii

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Daniel

- Nick discord/whatsapp/facebook: Dani3l.#4177

- O fraza ce iti trece prin cap: Ganguri si ganguri si ganguri Pisa-m-as pe ele de jeguri

- Despre ce anume ai dori sa postezi pe acest blog si de ce doresti sa faci parte din echipa editoriala?: Pai...despre scripting in mare parte.. ma ocup cu scriptingul de ceva vreme si consider ca am acumulat destula experienta in acesti ani.. acum probabil chestiile vor fi diferite pe pawno.ro insa doresc sa fac parte din echipa deoarece am avut o activitate majora pe acel site in trecut.

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Constantin

- Nick discord/whatsapp/facebook: constyadv#8268 / dau tot ce e nevoie in privat.

- O fraza ce iti trece prin cap: C++ for life.

- Despre ce anume ai dori sa postezi pe acest blog si de ce doresti sa faci parte din echipa editoriala?: Vreau sa postez despre anumite tutoriale, filterscript-uri/gamemode-uri, chiar ajutor la problemele celor ce nu ii dau de cap SA:MP-ului deoarece in 2018 majoritatea dintre noi nu jucam SA:MP.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Global Moderator

- Nume: Alexandru

- Nick discord/whatsapp/facebook: Alexandrew#7239

- O fraza ce iti trece prin cap: n-am vandut femei pe bani, am dat muzica la fani ????

- Despre ce anume ai dori sa postezi pe acest blog si de ce doresti sa faci parte din echipa editoriala?: Pai deoarece comunitatea se numeste 'Pawno.Ro' asta inseamna ca trebuie sa postez orice este legat de SA-MP, in special gamemode-uri/filterscripts/comenzi/diferite sisteme cat si support pentru moduri, erori la SA-MP, erori la compilare in pawn si multe alte legate de Scripting si SA-MP.

Edited by AlexandrewAdv
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Laurentiu Bărbulescu

- Nick discord/whatsapp/facebook: LaurMEGA / wapp dau privat / facebook https://www.facebook.com/laursportivu

- O fraza ce iti trece prin cap: Salut la hackeri mei care ma cunosc , am haz sa fac gen samperi.one ????

- Despre ce anume ai dori sa postezi pe acest blog si de ce doresti sa faci parte din echipa editoriala?: Doresc sa il fac gen samperi.one sa demascam persoanele din spatele conturilor gen Georgika_Bombardier2008 , sa ii vedem adevarata fata fie ea buna sau rea. si doresc sa fac parte deoarece am stofa de leader si de editor.

leaks.ro - partener

Link to comment
Share on other sites

  • Emrys locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...