Jump to content

[SA-MP] De ce SA:MP-ul nu mai e asa de popular?


RWRobi
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

Chiar daca SAMP-ul romanesc s-ar schimba, adica sa se aduca la un nivel rusesc cu sisteme foarte complexe, etc, nu ar avea asa mare impact, pentru ca mentalitatea de sampist romanesc consta intr-un biz, o casa, niste masini, un war si niste joburi adica romanul cauta ceva simplu.

Link to comment
Share on other sites

Acum 59 minute, Leonard a spus:

Chiar daca SAMP-ul romanesc s-ar schimba, adica sa se aduca la un nivel rusesc cu sisteme foarte complexe, etc, nu ar avea asa mare impact, pentru ca mentalitatea de sampist romanesc consta intr-un biz, o casa, niste masini, un war si niste joburi adica romanul cauta ceva simplu.

adv

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Leonard a spus:

"update imens", orice update s-ar face, tot aceiasi jucatori de samp o sa fie.

Yep, problema nu e la samp in sine, chiar daca s-ar face un server nou,unic,etc, romanilor tot o sa le fie prea lene ca sa il invete, probabil de asta am si ramas in 2012 la servere =))

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Leonard said:

Chiar daca SAMP-ul romanesc s-ar schimba, adica sa se aduca la un nivel rusesc cu sisteme foarte complexe, etc, nu ar avea asa mare impact, pentru ca mentalitatea de sampist romanesc consta intr-un biz, o casa, niste masini, un war si niste joburi adica romanul cauta ceva simplu.

cum am spus si in video, nu este vorba de sisteme complexe/unice, este vorba de creearea dependentelor noi.

 

De exemplu ceva gandit pe loc:  Cand s-au adaugat apartamente pe n servere, cred ca cel mai bine ar fi fost, ca ele sa nu fie vandute celui mai bogat jucator, ci, sa se fi facut un sistem, care sa contorizeze cati de multi bani ai facut intr-o zi la job gen, iar cel mai activ jucator la job sa poata cumpara casa.

Asta are creea o dependenta parerea mea, pt. ca toti ar fi vrut un apartament d-ala, si daca l-ar putea obtine in mod egal, cred ca s-ar fi jucat ogramada in aceiasi zi continu si ar fi o bataie imensa pe acele apartamente.

Link to comment
Share on other sites

tocmai de asta @keNN. planuieste sa schimbam putin gameplay-ul de pe Ryse si sa aducem ceva noi si fain

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...