Jump to content

[REZOLVAT] T/C


StefanAdv123
 Share

Recommended Posts

Chiar acum, MihaiADV a spus:

Aolooooooooooo pai cf fratiku ? faci sistem de case de la 0 si nu stii sa faci asta? Misto ca l-ai luat de la Vennox si tot nu il rezolvi :))))))))))

=]]]]]]]]] Hai ca deja esti prea penibil copile =))) deci tu chiar esti prost coaie nici nush ce sa mai zic ma cac pe mine de ras ..esti prost rau sincer =))))))))))))))))))))

Deci tu dupa ce ca nu esti in stare sa deschizi un amarat de server mai ai si tupeu de a comenta la alte topicuri ma? =))) te invit pe discord coaie sa vezi ca face chestiile de la 0.. chiar te rog sa vii =)) ca esti prea prost coaie sa mor eu =)))

 

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

ai pus xzy nu xyz la o linie, m-am uitat odată dar mi-a sărit și nu mai am chef să mă uit

Acum 5 minute, StefanAdv123 a spus:

Fa tu gm de la 0 si sa ajungi pana unde am ajuns eu si atunci vb de chesti de genu PWP ????

nu prea cred că e de la 0, că altfel știai să rezolvi porcăria asta

 

Acum 3 minute, Dani3l. a spus:

=]]]]]]]]] Hai ca deja esti prea penibil copile =))) deci tu chiar esti prost coaie nici nush ce sa mai zic ma cac pe mine de ras ..esti prost rau sincer =))))))))))))))))))))

Deci tu dupa ce ca nu esti in stare sa deschizi un amarat de server mai ai si tupeu de a comenta la alte topicuri ma? =))) te invit pe discord coaie sa vezi ca face chestiile de la 0.. chiar te rog sa vii =)) ca esti prea prost coaie sa mor eu =)))

 

iar tu probabil ai 11 ani de-l faci prost, shet

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, iulik a spus:

ai pus xzy nu xyz la o linie, m-am uitat odată dar mi-a sărit și nu mai am chef să mă uit

nu prea cred că e de la 0, că altfel știai să rezolvi porcăria asta

 

iar tu probabil ai 11 ani de-l faci prost, shet

=]]]]]]]]]]] haoloooo a venit expertu de iulik sa comenteze ❤️ mi-ai schimbat ziua prostule =))) ms ❤️ vai de pl ta.. te invit si pe tn pe discord sa vezi ca-l face de la 0

Coaie deci asa de cacat a ajuns comunitatea asta? Eu stiam ca persoanele pe comunitatea asta se ajutau in pula mea in trecut ca nu se certau de la orice kkt si nu se ajungea sa iti fie scarba sa mai postezi ceva pe ea deoarece vin prostii de 8 ani sa comenteze "ba e luat de pe net ba.. ", "sugi pl ca e de pe net" rlly coaie? sa fim seriosi.. sunteti penibil... imi e scarba de comunitatea asta acum

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...