Jump to content

Recrutez Scripter priceput!


Casian
 Share

Recommended Posts

  • Username:Casian
  • Vârstă:18 Ani
  • Ce recrutezi?:Recrutez un scripter foarte bun pentru o comunitate serioasa!
  • Ce oferi în schimb:Orice este nevoie.
  • Detalii de contact: Grupul acesta de discord: https://discord.gg/GNzPUHe Ma numesc Run4Life sunt fondator.
  • Alte precizări:As avea nevoie de un scripter daca se poate de peste 18 ani si care chiar doreste ceva serios.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

=]]]]]]]]]]]]] mno... nu mai zic nimic... deci sa inteleg ca tu cautai deja alt scripter in timp ce eu eram in proiect? =)))))) penibili....

 

mno.. totusi... daca nu mai e sa schimbati scripterii si gmu ca pe sosete.. Recomand

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 9/28/2018 at 12:48 AM, Dani3l. said:

=]]]]]]]]]]]]] mno... nu mai zic nimic... deci sa inteleg ca tu cautai deja alt scripter in timp ce eu eram in proiect? =)))))) penibili....

 

mno.. totusi... daca nu mai e sa schimbati scripterii si gmu ca pe sosete.. Recomand

pe casian asta il stiu de foarte mult timp, de cand aveam eu server si el era beta tester la mine si se ruga mereu de mine sa ii dau grad mai mare sa il las la deschidere si toate rahaturile astea, nu are 18 ani.

Link to comment
Share on other sites

La 22.11.2018 la 19:49, Filip a spus:

pe casian asta il stiu de foarte mult timp, de cand aveam eu server si el era beta tester la mine si se ruga mereu de mine sa ii dau grad mai mare sa il las la deschidere si toate rahaturile astea, nu are 18 ani.

mda..ca n-are 18 ani mi-am dat seama si singur..dar csf.. mai are si un comportament de cacat... 

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...