Jump to content

[DELETED]sters


MihaiADV
 Share

Recommended Posts

  • Username: MihaiADV
  • Nume gamemode: ExpoldGame
  • Creator (sau editor): MihaiADV
  • Poze/Video în care prezinți modul de joc: Se pot vedea aici 
  • Link Virustotal: sters
  • Link download: sters

            Alte precizări: Pentru a putea descarca arhiva in care se afla Gamemode-ul, trebuie sa va abonati la canalul meu de youtube si sa dati like la clipul de acolo..
Gamemode-ul este destul de bunicel pentru un "Incepator", este  inceput de la gamemode-ul Eternal-Times V2
Multe multe updateuri facute si buguri rezolvate
Gamemode-ul mai are si buguri normal, stiu ca avea cv buguri la vehicule gen se incurca textu ala cu "Owned by" adica gen te urcai in masina ta si spunea ca e a lu altu.
NU OFER SUPORT LA GAMEMODE!!

Iar daca vreti cand canalul meu de Youtube va face 100 abonati va voi da si acest panel (compatibil cu GM-UL)

Link canal: https://www.youtube.com/channel/UC5V5ALSqtQk-vcWAOwoJECA?view_as=subscriber

Link preview panel: http://wcode.ro/demo/rpg/

 

 
Edited by MihaiADV

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, Dennis12 a spus:

I want to see a lot of code

EDIT: Ce cacat e cu siteu ala :))  ? Pune dracu pe un zippy ceva calumea daca vrei sa -l descarce lumea ca asa nu sta nimeni :)) eu deja am renuntat la idee  

e un site unde lumea trebuie sa dea like/subscribe la ceva setat de tine si dupa le va aparea linku de download (am vazut la Leonard) :))))

Edited by MihaiAD

 

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 16 minute, MihaiAD a spus:

            Alte precizări: Pentru a putea descarca arhiva in care se afla Gamemode-ul, trebuie sa va abonati la canalul meu de youtube si sa dati like la clipul de acolo..
Gamemode-ul este destul de bunicel pentru un "Incepator", este  inceput de la gamemode-ul Eternal-Times V2
Multe multe updateuri facute si buguri rezolvate
Gamemode-ul mai are si buguri normal, stiu ca avea cv buguri la vehicule gen se incurca textu ala cu "Owned by" adica gen te urcai in masina ta si spunea ca e a lu altu.
NU OFER SUPORT LA GAMEMODE!!

 

 

Nu merge link-ul de download , am dat si like si subs si nu merge sa-l descarc...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...