Jump to content

Vand | Gamemode War de la 0


Dani3l.
 Share

Recommended Posts

  • Username: Dani3l.
  • Varsta: 16 ani
  • Ce vinzi?: Un gamemode de WAR creat de mine de la 0.
  • Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: http://prntscr.com/kswy5v /
  • Pret: Vazand ca este un gamemode destul de simplu mai mult de 5-10 euro nu pot cere =)))) vb in privat daca e cv..
  • Detalii de contact: Pentru mai multe informatii ma puteti contacta la adresa de discord Dani3l.#4177
  • Alte precizari: Tin sa precizez ca acest gamemode este simplu si are doar chestiile de baza pentru a incepe un proiect cu el.
Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, Speedy. a spus:

Aducă e un gamemode oarecare în care ai lăsat war-ul activ 24/7 și ai dat random spawn în facțiuni

Hm..

Ce ma? =))))))))))))))))) hai ca m-ai facut sa rad =)) daca  asta e un gm "oarecare" in care am lasat doar waru si factiunile imi bag pl =))))) daca nu esti interesat, te-as ruga eu sa taci drq din gura ok? =)))) 

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Dani3l. a spus:

Ce ma? =))))))))))))))))) hai ca m-ai facut sa rad =)) daca  asta e un gm "oarecare" in care am lasat doar waru si factiunile imi bag pl =))))) daca nu esti interesat, te-as ruga eu sa taci drq din gura ok? =)))) 

Nu înțeleg de ce te oftici așa .. :))

Iau GM burned și în 2 ore ți-l fac cu tot ce ai acolo, prind change spawn și auto invite în facțiuni, un dialog cu choose faction și rank pe level.

I mean...

mna

Eu ți-am spus ce se vede, nu mă interesează cine pune botul să-ți și cumpere așa ceva.

 

 

Edited by Speedy.
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Speedy. a spus:

Nu înțeleg de ce te oftici așa .. :))

Iau GM burned și în 2 ore ți-l fac cu tot ce ai acolo, prind change spawn și auto invite în facțiuni, un dialog cu choose faction și rank pe level.

I mean...

mna

Eu ți-am spus ce se vede, nu mă interesează cine pune botul să-ți și cumpere așa ceva.

 

 

Nu ma oftic deloc.. =))) ma rad de tine deoarece esti penibil... =))))

Daca asta e un gm luat de pe net si scoase chestiile din el cum ai zis tu imi tai coaiele... chiar te rog sa iei tu gm burned si sa faci ceea ce am facut eu =)) sa vedem daca reusesti... dar iti recomand sa incepi un gm de la 0 ???? deoarece iti ia mult mai putin timp .. crede-ma..
Am si persoane care m-au vazut scriptand la acest gamemode .. iar daca nu ma crezi contacteaza-ma pe discord  si iti arat ca te inseli boss...

Si stai tu linistit.. ca nu e nimeni obligat sa-l cumpere =)) cine vrea sa-l cumpere il cumpara.. cine nu ..asta e

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, Dani3l. a spus:

Nu ma oftic deloc.. =))) ma rad de tine deoarece esti penibil... =))))

Daca asta e un gm luat de pe net si scoase chestiile din el cum ai zis tu imi tai coaiele... chiar te rog sa iei tu gm burned si sa faci ceea ce am facut eu =)) sa vedem daca reusesti... dar iti recomand sa incepi un gm de la 0 ???? deoarece iti ia mult mai putin timp .. crede-ma..
Am si persoane care m-au vazut scriptand la acest gamemode .. iar daca nu ma crezi contacteaza-ma pe discord  si iti arat ca te inseli boss...

Si stai tu linistit.. ca nu e nimeni obligat sa-l cumpere =)) cine vrea sa-l cumpere il cumpara.. cine nu ..asta e

Eu nu stau la povești doar pentru că te doare ceva.. dar dacă era atâta muncă depusă din partea ta și știai că e calitativ, nu mai precizai că valorează doar 25/50 lei.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...