Jump to content

Parere fortnite-romania.com


MrTuNNe.Info
 Share

Recommended Posts

Salut, recent am terminat de lucrat la platforma pe care o foloseste acum website-ul.

 

Platforma este scrisa de la 0 de catre mine in PHP folosind ca si framework Laravel 5.6

Am testat destul de mult cam tot. Nu ar trebui sa existe vrun bug.

Ca si template, folosesc unul de pe website-ul pixelarity.com(ai nevoie de cont platit) si modificat mai departe.

 

Link: https://fortnite-romania.com/

 

Astept pareri despre el(fie ele pro sau contra)

P.S: Vreau critici constructive, nu injuraturi.

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Mhm, banuiesc ca asta ar trebui sa fie un portal, sau daca vrei sa creezi o platforma de genu' IPB sau nu stiu, dar eu cred ca este un portal

Ideea e ca ii trebuie ceva mai mult Design, e cam prea simplu, parerea mea, dar iti urez multa bafta !
 

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 minute, keNN. a spus:

Ar trebuii sa fie un forum ca nu inteleg ce este acum?

Nu chiar. Mai mult un portal impartit pe diferite categorii unde au acces si utilizatorii ca sa posteze in general.

 

Acum 8 minute, Dennis12 a spus:

Mhm, banuiesc ca asta ar trebui sa fie un portal, sau daca vrei sa creezi o platforma de genu' IPB sau nu stiu, dar eu cred ca este un portal

Ideea e ca ii trebuie ceva mai mult Design, e cam prea simplu, parerea mea, dar iti urez multa bafta !
 

Merci. Voi incerca sa vad ce reusesc sa mai modific pe la design.

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 10 minute, MrTuNNe.Info a spus:

Nu chiar. Mai mult un portal impartit pe diferite categorii unde au acces si utilizatorii ca sa posteze in general.

 

Merci. Voi incerca sa vad ce reusesc sa mai modific pe la design.

Mhm, da mai ai de lucrat pe la design, incearca o tentativa sa semene cu portalul de acum ceva vreme de pe pawno.ro(daca il stii, era chiar frumos ) sau cu un portal de pe IPB 4.1 alea de se cumpara, ca arata bine

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Dennis12 a spus:

Mhm, da mai ai de lucrat pe la design, incearca o tentativa sa semene cu portalul de acum ceva vreme de pe pawno.ro(daca il stii, era chiar frumos ) sau cu un portal de pe IPB 4.1 alea de se cumpara, ca arata bine

Daca imi dai niste indicii despre cum era acel portal, imi pot da seama.

(Prin indicii ma refer ce platforma folosea etc)

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 3 minute, MrTuNNe.Info a spus:

Daca imi dai niste indicii despre cum era acel portal, imi pot da seama.

(Prin indicii ma refer ce platforma folosea etc)

Era scrisa de la 0 de Hurdock parca, nu stiu sa-ti explic cum era, dar poti sa faci gen ca portalul de la ipb 4.1, semana si ala, oricum era fain, a da portalu lu Hurdock semana gen cu moduri.ro (platforma) am uitat cum se numea, dar nu era platforma aia, era de la 0 facuta de el 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...