Jump to content

Gamemode de la 0 | System Login & Register


AntiF1x
 Share

Recommended Posts

La 10.12.2018 la 18:41, RebornAdv a spus:

mooooooooooooooooooooooooooooor ce copil, ce ai facut tu ma? ca daca ma uit in cod e facut de Edison, ai facut numele? moooor

Da e facut duma modelul lui Edison si ce are asta?

Untitled-1.png.ab6c96ba35483f4c61f583c621dab857.png

Smecherii se dau la mine sa le fac prezenta.

Link to comment
Share on other sites

La 10.12.2018 la 18:41, RebornAdv a spus:

mooooooooooooooooooooooooooooor ce copil, ce ai facut tu ma? ca daca ma uit in cod e facut de Edison, ai facut numele? moooor

pai tu ce pula mea faci ba cacatule ? copiezi dintr-un gm pe altu ? a da si sa stii ca e munca si aia ca si-a pierdut 30-40 min din viata ca sa faca ceva ce sa dea mura in gura la toti retardatii. Bine, faza e ca tu nu stii sa faci un GM de la 0 si e mai greu pentru tine.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, MihaiADV a spus:

pai tu ce pula mea faci ba cacatule ? copiezi dintr-un gm pe altu ? a da si sa stii ca e munca si aia ca si-a pierdut 30-40 min din viata ca sa faca ceva ce sa dea mura in gura la toti retardatii. Bine, faza e ca tu nu stii sa faci un GM de la 0 si e mai greu pentru tine.

ba frate, vad ca esti sclavul la comunitate, deci te astept in seara asta la mine sa-mi faci o treaba d-aia ca te pricepi din cate am auzit, sclav imputit!

A si eu nu mai scriptez saracule.

Link to comment
Share on other sites

Acum 9 minute, RebornAdv a spus:

ba frate, vad ca esti sclavul la comunitate, deci te astept in seara asta la mine sa-mi faci o treaba d-aia ca te pricepi din cate am auzit, sclav imputit!

A si eu nu mai scriptez saracule.

aprob

Link to comment
Share on other sites

Acum 27 minute, RebornAdv a spus:

ba frate, vad ca esti sclavul la comunitate, deci te astept in seara asta la mine sa-mi faci o treaba d-aia ca te pricepi din cate am auzit, sclav imputit!

A si eu nu mai scriptez saracule.

nici nu ai *scriptat* vreodata stai tu calm :))))))) esti decat un pișat de 14 ani care daca ne-am intalnii in viata reala mi-ai zice șărumâna in pula mea :))))))))) nu stii pe care sa mai pupi in pla ? ???????? nu te mai lua tu de toata lumea ca, cam toti de aici sunt peste tine ????

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...