Jump to content

Proiectul MoldZone


577777
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor. Astazi am sa va prezint o comunitate de gamimg mixta. Ce inseamna mixta? Adica nu ne bazam pe un joc anume, aici poti sa iti aduci orice server de la serverele de Metin2, San Andreas Multi Player, FiveM pana la servere de Counter Strike: Global Offensive sau legendarul Counter Strike 1.6, sper ca ati prins ideea.

De ce sa ne alegi pe noi?

In primul rand suntem o comunitate serioasa, stabila si unita. Staff-ul nostru este unul serios si capabil, precum ar fi: AdyHD(fondator - 16 ani), Mikey(fondator - 16 ani), KoKs(fondator si detinator host - 24 de ani) si eu, 17 ani, administrator. Despre hostul nostru putem spune numai lucruri bune, viteza si calitatea servicilor este superioara, avand host de la http://moldhost.net/md/index.html, la care chiar KoKs lucreaza. 

In al doilea rand, la noi pe comunitate nu veti avea parte de experiente neplacute. Cei care aduc o atmosfera neplacuta sunt pedepsiti imediat. La noi cel mai mult conteaza distractia, iar parerile utilizatorilor sunt 75% din decizile pe care noi le luam legat de forum si/sau servere.

Alte informatii:

Comunitatea a fost fondata in anul 2017 dar a avut loc o schimbare a platformei, cu cateva probleme, iar din aceasta cauza o vom lua de la inceput.

Te asteptam cu un cont pe forumul nostru --> http://moldzone.net/forum/.

Edited by al3XXXREMASTERED

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2018 at 9:38 PM, VLM said:

In primul rand, toti cred ca accepta orice server atat timp cat e de la o firma decenta.

In al doilea rand, despre AdyHD, marele fondator care baneaza aiurea: OjoLGdW.png

Nu raspund de ce face el. Eu sunt administrator, si sunt si cel mai capabil din toata echipa respectiva de administratie.

In plus, trebuia sa-mi dai mesaj si rezolval. Presupun ca ma ai, doar am fost administrator pe angelzone.

Edited by al3XXXREMASTERED

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, al3XXXREMASTERED said:

Nu raspund de ce face el. Eu sunt administrator, si sunt si cel mai capabil din toata echipa respectiva de administratie.

In plus, trebuia sa-mi dai mesaj si rezolval. Presupun ca ma ai, doar am fost administrator pe angelzone.

Tu ai zis ... , iar eu ti-am aratat opusul.

la noi pe comunitate nu veti avea parte de experiente neplacute

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VLM said:

Tu ai zis ... , iar eu ti-am aratat opusul.


la noi pe comunitate nu veti avea parte de experiente neplacute

 

Mi-am dat si eu seama cine e. Dupa ce s-a folosit de mine, mi-a dat ban. Eu i-am facu tot forumu, grade, permisii etc.. Avea 96 de posturi pe forum din care 41 ale mele. Ce sa faci. E moldovean prost, are 16 ani dar degeaba.

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...