Jump to content

Dennis12's Attachments Object Editor


Dennis12
 Share

Recommended Posts

  • Retired
Dennis12's Attachments Object Editor



Introducere
Salutare tuturor, zilele acestea am cautat un filterscript special pentru acest lucru, dar nu am gasit, asa ca m-am gandit sa il creez chiar eu pentru a imi putea termina munca ? , iar acum vreau sa il impartasesc si cu voi, cine stie, poate va ajuta.

Preview

Aici puteti vedea o mica prezentare a, acestui filterscript.

As aprecia daca ati lasa un like si un comentariu clipului ? 

https://www.youtube.com/watch?v=AbTk...ature=youtu.be

Comenzi

  • /attach -> Pentru a atasa un obiect pe unul dintre cele 9 sloturi.
  • /editattach -> Pentru a edita un obiect atasat.
  • /clearattach -> Pentru a sterge un obiect de pe unul dintre cele 9 sloturi. 
  • /saveattach -> Pentru a iti salva progresul [scriptfiles/attach.pwn].
  • /clearfile -> Pentru a sterge continutul actual al filei attach.pwn( locul unde se salveaza ).


Buguri
In acest moment nu am putut gasi niciun bug, dar daca gasiti voi ceva puteti sa spuneti mai jos si probabil am sa le rezolv in urmatoarea versiune. 

Credite

  • Dennis12 - Codding
  • Zeex - ZCMD


DOWNLOAD

This is the hidden content, please


Daca te-am ajutat nu uita sa lasi un +rep acestui topic ?

 

Link catre topicul creeat pe .com, daca vreti sa lasati si acolo parerea ?:

This is the hidden content, please

 

App nu m-am chinuit prea mult pe parte de cod, pentru ca e doar un FS, iti faci treaba cu el, si gata.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari, dar nu cred ca l-ai facut de la 0 ? ... daca da.. este asemanator cu cel de pe net

oricum.. gg

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
2 minutes ago, Dani3l. said:

Felicitari, dar nu cred ca l-ai facut de la 0 ? ... daca da.. este asemanator cu cel de pe net

oricum.. gg

L-am scris de la 0, doar la /saveattach m-am inspirat putin de pe net sa zic asa ca nu imi iesea ceva bine la salvarea in fisier. 

Dar care este pe net ? Ca eu nu am gasit nimic care sa ma ajute cand aveam nevoie

Edited by Dennis12
Link to comment
Share on other sites

  • Retired
2 minutes ago, Atrocity said:

mai bine-l vinzi pe bani..

N-am de ce sa-l vand, parerea mea, pentru ca e un FilterScript simplu, doar 250 de linii si e relativ usor de facut, pentru un minim de cunostiinte sa zic + ca nici macar nu mi-am dat silinta prea mare sa fie un cod foarte bun, pentru ca e doar un FS, iti faci treaba cu el si gata :)) 

 

L-am oferit gratis special din accelasi motiv pentru care l-am facut, adica pentru ca pe net nu se gaseste nimic asemanator, sau cel putin nu am vazut eu si e mai usor sa editezi pozitiile cu metoda aia, adica doar sa tragi de sageti, ce am gasit eu era sa introduci tu coordonate.   

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...