Jump to content

Gamemode by Tud0r v2.0 (de la 0)


keNN.
 Share

Recommended Posts

  • Administrator
La acest mod de joc am lucrat doar 3 zile. Pe parte de script/gameplay acesta nu are nici-o tangenta cu prima versiune postata pe vechiul forum.
 
 
Acest mod de joc ruleaza versiunea de MySQL R41.
 
Cu o versiune mai bine optimizata si cu sisteme noi si imbunatatite, astazi postez versiunea 2.0 a Tud0r's Project. Va fi ultima postata pe internet. Ce contine:
  • Sistem de inregistrare si autentificare + etapele: E-mail, Sex si Varsta.
  • Functiile de: Admin, Helper si Winner (momentan nu am facut comenzile).
  • Parole criptate cu WP_Hash pentru o mai buna protectie a conturilor.
  • Scoala de Soferi: Testul se da intr-un vehicul de tip Previon. Sunt 10-11 checkpoint-uri. La final jucatorul primeste licenta pentru 168 de ore. (momentan orele nu se scad deoarece nu am facut sistemul de payday)
  • Sistem de masini personale: Momentan ii lipsesc doar comenzile (mi-a fost lene sa le fac). Sistemul este foarte bine optimizat fata de versiunea aflata pe internet postata de DanishHaq (versiunea lui ajunge la 10.000 de linii, a mea la maxim 1000 cu tot cu comenzi) si nu numai atat am trecut-o de pe Y_INI pe MySQL r41. Jucatorul poate detine maxim 4 masini personale.
  • Dealership (prototip): Momentan se pot gasi doar 6 masini, deoarece am vrut sa testez functia InsertPCar cat si salvarea vehiculelor si incarcarea lor.

 

Acest mod de joc dispunde de o optimizare destul de buna. Nu sunt bug-uri (nu am descoperit eu pana acum un bug).
 
 
Astept feedback-uri din partea voastra.
 
 
Se poate descarca de aici:
This is the hidden content, please
/
Include-urile:
This is the hidden content, please
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...