Jump to content

Mod de joc - Temp-Zone Romania


iCristiaN
 Share

Recommended Posts

Mod de joc de cacat, un bigzone editat doar prin culori. Nu fac hate, nu recomand. Cat si despre mine cum zici tu, iti arat oricand ca-ti dau clasa, daca erai serios te ajutam sa-l faci, dar no.

stai calm că tu ești prostu comunității, n-ai știut să faci nimic pe eternal.

Link to comment
Share on other sites

stai calm că tu ești prostu comunității, n-ai știut să faci nimic pe eternal.

scuza-ma sa te contrazic, tu esti un cacat in fata mea care ai auzit 2-3 vorbe si esti smardoi.

Link to comment
Share on other sites

scuza-ma sa te contrazic, tu esti un cacat in fata mea care ai auzit 2-3 vorbe si esti smardoi.

fie 2-3 vorbe, dar eu am jucat și-mi aduc aminte când te rugai să nu mai dau /anno muie și nu știai de ce apare null scriptere, și te-ai dus pe learn-times :)))))) vezi că domeniu e la mn

Link to comment
Share on other sites

fie 2-3 vorbe, dar eu am jucat și-mi aduc aminte când te rugai să nu mai dau /anno muie și nu știai de ce apare null scriptere, și te-ai dus pe learn-times :)))))) vezi că domeniu e la mn

esti cel mai ratat baiat pe care l-am intalnit sincer, nu ma intereseaza ce e la tine, cert e ca esti un copil orfan care vrea sa caute atentie cu mine, succes.

Link to comment
Share on other sites

esti cel mai ratat baiat pe care l-am intalnit sincer, nu ma intereseaza ce e la tine, cert e ca esti un copil orfan care vrea sa caute atentie cu mine, succes.

Si tu tot un copil esti, care da teapa ;) Eu am platit 35 euro, nu mai putin, a fost fix cat ai cerut. Nu mai putin sau altceva, iar tu nu mi-ai dat ce trebuia mi-ai dat o porcarie, esti un ratat.

Link to comment
Share on other sites

Si tu tot un copil esti, care da teapa ;) Eu am platit 35 euro, nu mai putin, a fost fix cat ai cerut. Nu mai putin sau altceva, iar tu nu mi-ai dat ce trebuia mi-ai dat o porcarie, esti un ratat.

Nu ti-am dat nicio teapa eu, stai linistit, ti-am dat ce trebuia sa-ti dau, daca mai vrei ceva privat, re ;) 

Link to comment
Share on other sites

Nu ti-am dat nicio teapa eu, stai linistit, ti-am dat ce trebuia sa-ti dau, daca mai vrei ceva privat, re ;) 

Ai dat pe dq sa te ia de tepar ;) Mi-ai dat un gm si un panel de cacat, care nici macar nu se actualiza pe server cand faceai ceva pe panel, ai avut si toate datele degeaba, tot tepar esti, tu ai zis ca nu mi-ai dat gamemode-ul si panel-ul bun, tepare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...