Jump to content

[DELETED]Lista gamemode-uri recomandate.


Filip
 Share

Recommended Posts

Copile.. mai lasa scuzele ca gm-ul original il gasesti peste tot.. chiar si pe leaks.ro.. deci asa ca gurita mica si taci drq din gura si nu mai vorbi despre tine la persoana a 2-a nabletule

futute n gura pe mine ma faci copil? fa tu un topic de genu si pune toate cacaturile de bigzone(nu e vorba de burned) si ce vrei si mars de aici.

Edited by Filip
// warn
Link to comment
Share on other sites

calm boss,nu te pune la mintea altora

=]]]]]] Dupa ce ca el a inceput sa injure ca disperatu tot el e victima ma? =))) penibil...

 

 

 

futute n gura pe mine ma faci copil? fa tu un topic de genu si pune toate cacaturile de bigzone(nu e vorba de burned) si ce vrei si mars de aici.

Nu stau sa ma cert cu un copil frustrat de 8 ani ca tine ok? =))) treci si culca-te ca e mai bine.. crede-ma.. si stai linistit ca daca e sa fac eu o lista de genu nu bag doar 3 gm-uri de kkt si dupa ma rog la dumnezeu sa primesc si eu un +1... dmn coaie..

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

=]]]]]] Dupa ce ca el a inceput sa injure ca disperatu tot el e victima ma? =))) penibil...

 

 

 

Nu stau sa ma cert cu un copil frustrat de 8 ani ca tine ok? =))) treci si culca-te ca e mai bine.. crede-ma.. si stai linistit ca daca e sa fac eu o lista de genu nu bag doar 3 gm-uri de kkt si dupa ma rog la dumnezeu sa primesc si eu un +1... dmn coaie..

ai poza cu minecraft si comentezi ?

Link to comment
Share on other sites

ai poza cu minecraft si comentezi ?

=]]]]] Copile.. explica-mi si mie ce treaba are minecraft-ul cu conversatia asta.. tu realizezi ce scrii? =)) vai de putulica ta coaie... cel mai probabil esti un fraier de 8 ani care se ia random de aspectul fizic al unei persoane .. iar vazand ca eu am un avatar cu un personaj din minecraft te-ai luat de el vazand ca nu ai avut o "muie" pe care sa o judeci... dmn coaie..

SI la ce te refereai? ca vai sunt copil daca joc minecraft sau ce? =)) exita persoane cu peste 30 ani ce joaca minecraft..deci asa ca guritza mica

 

Treci si culca-te ca e mai bine...

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

  • pericsq_0 changed the title to Lista gamemode-uri recomandate.
  • pericsq_0 unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...