Jump to content

Administratorii și membrii comunității Leaks România


pericsq_0
 Share

Recommended Posts

  • VIP

Petiție pentru Reînceperea Moderării pe Comunitatea Leaks România

  • Pe data de 2 septembrie, la ora 21:11, domnul Krusher a anunțat reluarea procesului de moderare, dar, din păcate, acesta a dispărut fără să ofere detalii suplimentare. De atunci, forumul a fost inundat de linkuri periculoase cu viruși și situația a scăpat de sub control.
  • Prin această petiție, solicităm readucerea administratorilor pericsq și quix, care au demonstrat (unul dintre ei) în trecut că pot gestiona eficient comunitatea și pot asigura o experiență sigură și de calitate pentru toți utilizatorii.

Obiectivele acestei petiții sunt următoarele:

  • Revenirea pericsq în funcția de administrator împreună cu quix, pentru a readuce forumul la standardele de odinioară, unde securitatea și organizarea erau prioritare.
  • Eliminarea linkurilor periculoase și a altor conținuturi necorespunzătoare care au afectat negativ experiența utilizatorilor.
  • Restabilirea ordinii și a moderării active, pentru a ne asigura că comunitatea Leaks România revine la vechea sa glorie.
  • Mai mult decât atât, situația s-a agravat atunci când domnul KeNN, responsabil pentru plata serviciului de găzduire web, a uitat să efectueze plata, afectând astfel funcționarea forumului și accesul utilizatorilor.

Susținem revenirea celor doi administratori care au făcut comunitatea un loc sigur și util pentru toți membrii săi. Invităm toți utilizatorii să semneze această petiție și să sprijine această cauză pentru binele forumului.

Scrieți mai jos dacă vreți să revină Leaks-ul!

Owner @ www.easy-code.ro
Ex Manager @ www.leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

  • Ambassador

am sa fiu sincer si onest, forumul a devenit pur si simplu un public archive. lumea nu mai sta sa isi faca servere si comunitatii cum avea leaks o epoca.

majoritatea la fel au intrat din cauza promovarilor si giveawayurilor facute.

fondatorii nu isi mai dau interesul pentru ca si au dat seama ca activitatea a devenit mai slaba pe an ce a trecut de odata ce membrii pe atunci aveau pc-uri slabe acum au alte pc-uri si comunitatii de sa-mp se faceau la gramada.

not a point sa iti pierzi timpul.

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

  • VIP
3 hours ago, eternity said:

am sa fiu sincer si onest, forumul a devenit pur si simplu un public archive. lumea nu mai sta sa isi faca servere si comunitatii cum avea leaks o epoca.

majoritatea la fel au intrat din cauza promovarilor si giveawayurilor facute.

fondatorii nu isi mai dau interesul pentru ca si au dat seama ca activitatea a devenit mai slaba pe an ce a trecut de odata ce membrii pe atunci aveau pc-uri slabe acum au alte pc-uri si comunitatii de sa-mp se faceau la gramada.

not a point sa iti pierzi timpul.

broo.. eu te inteleg dar nu e public archive ca n-ai ce sa iei de pe leaks doar niste servere de samp/fivem si cateva leak-uri "bune" in rest au facut boti ce au vrut din forum

efectivu ca @keNN. uita sa plateasca webu si forumul a ajuns la faza asta sa devina foarte slab pe fiecare an... logic ca a devenit o activitate foarte slaba ca lumea nu mai stau pe samp prefera alte jocuri si alte resurse precum "RedM, RageMP".... 

am uitat sa te mentionez si pe tine... DOAR REGII STIU CINE-I DELETED USER 🤗
image.png.a17f99c32a3055ebe6ec36758a8b9183.png 

Owner @ www.easy-code.ro
Ex Manager @ www.leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

  • Manager
7 hours ago, eternity said:

am sa fiu sincer si onest, forumul a devenit pur si simplu un public archive.

nimic suplimentar nu mai trebuie scris.

cum propuneti sa reinviati acest forum?

Manager 
Leaks România

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...