Jump to content

(#HPQ) PANEL [REMASTED] - "PANEL PREMIUM"


pericsq_0
 Share

Recommended Posts

este cel din video, doar 40%, fara functii, cu buguri, fara ruleta, etc.. nu recomand sa il descarcati, veti avea nevoie de un web developer pentru upgradarea lui, si pierdeti mult timp. si clar ce este postat aici nu este premium. este un folder free nulled cum sunt si altele pe easycod, numai fisiere null.

Link to comment
Share on other sites

  • VIP
2 hours ago, cozmav said:

este cel din video, doar 40%, fara functii, cu buguri, fara ruleta, etc.. nu recomand sa il descarcati, veti avea nevoie de un web developer pentru upgradarea lui, si pierdeti mult timp. si clar ce este postat aici nu este premium. este un folder free nulled cum sunt si altele pe easycod, numai fisiere null.

w0w... buna dimineata.... IMI CER SI EU SCUZE LA POZA ASTA... AR FI BINE SA TACI DIN GURA !! 

NU E GREU SA FACI O RULETA SI CATEVA FUNCTII :)) PUIULE!!

image.png.39023d4e35c280d8b814e083cbbf2707.png

Owner @ www.easy-code.ro
Ex Manager @ www.leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

Faceți și postați ce este premium, nu toate bugurile. Ca așa ați fost învățați.
Să aibă legătură ceea ce este în titlu cu ceea ce oferiți. Sau vă place mai mult clickbait.

si l-am cerut de la tine crezând ca îl ai, după care la rândul meu l-am cumpărat de la hpq, și ulterior upgradat. 

IMG_8006.png

Edited by cozmav
Link to comment
Share on other sites

  • VIP
1 hour ago, cozmav said:

Faceți și postați ce este premium, nu toate bugurile. Ca așa ați fost învățați.
Să aibă legătură ceea ce este în titlu cu ceea ce oferiți. Sau vă place mai mult clickbait.

si l-am cerut de la tine crezând ca îl ai, după care la rândul meu l-am cumpărat de la hpq, și ulterior upgradat. 

IMG_8006.png

Nu este vorba cine l-a cumpărat și ce upgrade i-ai făcut tu, că nu i-ai dat niciun upgrade, l-ai cumpărat cam gata făcut de la HPQ. Și nu e vorba de clickbait, viața mea...

Panel-ul îl faci compatibil imediat dacă știi puțin PHP, și dacă băieții vor să cumpere un panel sau altceva, o să cumpere de la @KeNNy sau de la Wcode, nu de la cineva care are site-ul de doar câteva săptămâni... fără supărare.

// bafta n hotel 🫶
image.png.70342855809921285558778b76ca0657.png

Owner @ www.easy-code.ro
Ex Manager @ www.leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

  • VIP
50 minutes ago, eternity said:

oricat de praf e panelu asta nu se merita 500 (la reducere) pe un panel de samp simplist cu aceleasi functii de la olteanuadv incoace. daca faceati ceva ca liberty.mp mai unicat poate dadea cineva 150-200 de lei.

mdea... unii nu inteleg sa faca ceva unicat 🤗 
oricum baiatu asta se duce in hotel 😂

Owner @ www.easy-code.ro
Ex Manager @ www.leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...